Mladý řidič zemřel po nárazu do stromu: Jeho tělo leželo u silnice hodiny!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
20. 12. 2014
14:00

Třiadvacetiletý řidič Škody Felicie zemřel ráno po nárazu auta do stromu a betonového mostku na konci obce Huntířov na Děčínsku.

"Nehoda se stala na silnici 13 ve směru z Děčína na Krásnou Lípu," řekla mluvčí policie Veronika Hyšplerová. Policisté zatím nevědí, proč řidič se škodovkou vyjel ze silnice. Neznají ani přesný čas nehody. 

"Stala se zřejmě o několik hodin dříve. Je tam malý sráz dolů a ze silnice na to místo není dobře vidět. Havarovaného auta si náhodou všiml před 9:00 spolujezdec z jednoho projíždějícího vozu," vysvětlila Hyšplerová. Mladému řidiči záchranáři pomoci nemohli, zemřel už delší dobu před jejich příjezdem. 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

steelheart ( 20. prosince 2014 16:52 )

už několikrát se mi stalo, že proti mě vyrazilo auto prostředkem - uhnout není kam, jedině přibrzďuju u krajnice! možná ho někdo vytlačil a ujel!

sores ( 20. prosince 2014 16:11 )

Je dokázáno a v pořadu v televizi bylo řečeno, že nejvíce nehod napáchají mladí frajeři a staří řidiči.

dyskrymynaclja ( 20. prosince 2014 15:33 )

time is money

Zobrazit celou diskusi
Další videa