Necita Putin: Muže po mrtvici označil za opilce!
Ruský prezident Vladimir Putin (62) sice silnými výroky bránil skomírající ruskou ekonomiku zuby nehty, ve stejnou chvíli se zase před celým světem pořádně ztrapnil. Na tiskové konferenci totiž nemocného novináře označil za opilce!
Ruský novinář Vladimir Mamatov prodělal dvě mrtvice a otřes mozku a kvůli tomu má problémy s řečí. To ale samolibý Putin netušil a hned si z něj dělal legraci. Mamatov se prezidenta zeptal, proč si myslí, že ruský alkoholický nápoj kvas není schopen konkurovat Coca-Cole či Pepsi.
„Kvas? Mám pocit, že už jste si nějaký dal,“ zasmál se Putin a s ním všichni přítomní. Ještě párkrát si do Mamatova rýpnul, pak se ale vrátil k vážnějším tématům. Mamatov se ale nenechal vyvést z míry a pokládal otázky dál. Na prezidentovu reakci byl prý připraven a stále o něm má dobré mínění.
O tom, že byl Mamatov opilý, bylo přesvědčeno pár dalších přítomných novinářů, včetně zástupců ruského státního zpravodajství Russia Today. Ti zprávu zveřejnili na Twitteru, pak se rychle omlouvali.
und ich bin Ing.Schwanzus Longus
Bohužel mám zázemí v Karovích Varech, tak když budeš mýt po jednání tak se stav do centra, ale pozor už tady nejsou skoro žádně rusové, už na to nemaji pěníze
