Vědci zjistili převratnou věc: Muži jsou idioti!

Autor: dce - 
16. 12. 2014
12:11

Vědci ve svém výzkumu, který zveřejnili v prestižním British Medical Journal, potvrdili jednu velmi kontroverzní informaci - muži jsou idioti. Zjistili to na základě vyhodnocení statistických údajů - muži totiž mnohem častěji podnikají riskantní a velmi hloupé věci, kterých se často stanou obětí. S tím se asi nedá polemizovat!

Určitě znáte Darwinovu Teorii přirozeného výběru - s ní pracují i tzv. Darwinovy ceny. Ty se dávají post mortem lidem, kteří zemřeli důsledkem svého riskantního a hloupého jednání - doslova těm, „kteří se zasloužili o zlepšení lidského genofondu tím, že se z něj sami odstranili hloupým způsobem“. Udělují se již od roku 1985, vědci tedy měli k dispozici 413 případů!

Z nich bylo verifikovatelných 332, 14 z nich bylo darováno párům. Ze zbylých 318 obdrželo Darwinovu cenu jenom 36 žen. Zbytek byli samí muži - není tedy třeba žádné velké matematiky - muži jsou prostě idioti.

Samozřejmě se tento výzkum týká jen určitého trendu a tím je pud sebezáchovy - jenže vědci ho v tomto případě nazvali syndromem mužského idiota. Popisují, že muži mnohem častěji inklinují k idiotskému chování. Výsledných 88,7 % přesně odpovídá teorii, že muži jsou čtyřikrát větší idioti než ženy. Vědci vše popsali v lékařském magazínu British Medical Journal.

Muži prostě špatně vyhodnocují risk dané situace. Nebo ho nevyhodnocují vůbec. Nebo ho vyhodnotí správně, ale mávnou nad ním rukou. To vše teorii potvrzuje. Vliv má i zvýšená konzumace alkoholu u „silnějšího“ pohlaví.

Například můžeme zmínit tři muže, kteří hráli „ruskou ruletu“ v baru. Střídavě pili panáky tvrdého alkoholu a dupali na nevybuchlé kambodžské miny. Ano, nakonec jedna vybuchla, zničila bar a zabila i tři účastníky idiotské soutěže.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tomik007 ( 16. prosince 2014 22:03 )

NERIKAM ze chlapy nejsou idioti - nicmene proti zenskejm to jsou uplny Einstaini

tomik007 ( 16. prosince 2014 22:02 )

TYHLE VEDCI MUSELY BYT STARE PANNY

kapsa72 ( 16. prosince 2014 21:25 )

tak to je s tebou spatny..Nepotrebujes osobnost, ani chlapa z charakterem.Je ti to jedno.muze to bejt i debil, hlavne ze ma poradnycho cu..raka... No myslel jsem ze mas vyssi uroven..

zigzag ( 16. prosince 2014 18:48 )

Vsichni milenci IB.. 

zigzag ( 16. prosince 2014 18:39 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa