Matka zavraždila dítě miliardáře: Kojence shodila z útesu do moře!

Policie na pobřeží pátrá po tělíčku kojence.  (Autor: Twitter)
Autor: Štěpán Šimůnek - 
13. prosince 2014
16:43

Nechutný čin se odehrál v italské Bordigheře. Ruska Natalia Sotnikova, která byla s přítelem v přímořském městečku na luxusní dovolené, tu zavraždila vlastní děťátko (†9 měs.)! Bezbranného kojence shodila z útesu do moře.

Zrůdná matka se k činu přiznala a pokusila se i o bizarní »obhajobu«. Bála se prý, že její synek Semjon trpí nevyléčitelnou chorobou a chtěla ho ušetřit trápení. Proto ve dvě hodiny v noci odešla i s miminkem z hotelu Grand del Mare, nasedla do přepychového BMW a odjela k útesu u pobřeží…

Tělíčko nenašli

Z něj pak chlapečka srazila rovnou do moře a v klidu se vrátila do hotelu! Záběry z tamní bezpečnostní kamery podle policistů jasně ukazují, že odjížděla s dítětem, ale vracela se bez něj. To, že se Semjon pohřešuje, nahlásil policii přítel Sotnikové, který není jeho otcem. Tím je údajně zámožný ruský oligarcha (jeho identitu ale muži zákona tají).

Vražedkyně při výslechu několikrát změnila výpověď, ale nakonec šla s pravdou ven. „Shodila jsem ho. Bála jsem se, že po mé babičce zdědil těžkou nemoc a nechtěla jsem, aby trpěl,“ šokovala vyšetřovatele. Ti Sotnikovou zavřeli do vazby v Janově, protože se obávali, že uteče ze země. Tělo děťátka zatím policisté a potápěči nenašli…pepen ( 14. prosince 2014 00:20 )

TAK TU *** RUSKOU MAJÍ SHODIT,TÉŽ Z ÚTESU DO MOŘE!!!!NIC JINÉHO SI NEZASLOUŽÍ-SVINĚ BEZCITNÁ!!!!!

tomik007 ( 13. prosince 2014 20:56 )

Pozdni interrupce "made in USSR"

plysovykozisek ( 13. prosince 2014 20:05 )

 To snad ani není člověk

homotluk ( 13. prosince 2014 19:35 )

proč zrůdná? chtěla ho přece zbavit utrpení, takže vykonala dobrý skutek

jerry ( 13. prosince 2014 19:17 )

V italské Bordigheře? To by ses načekal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud