Miliardář, který se napíchl na plot: Jde o pátou oběť ruského kruhu smrti?

Autor: ljš - 
12. prosince 2014
16:50

Scházeli se v jedné restauraci, byli bohatí a postupně všichni zemřeli. Podle nejnovějších informací se britský miliardář Scott Young, kterého našli napíchnutého na plot pod okny jeho bytu, mohl stát obětí ruské mafie jako pátá oběť z děsivého „kruhu smrti“.

Young se postaral o jeden z nejsledovanějších rozvodových procesů v Británii, při kterém zatajil 14 miliard, za což putoval do vězení. Manželka ho nakonec oškubala o 700 milionů a přikláněla se k tomu, že její bývalý prostě spáchal sebevraždu.

Jeden z jeho přátel teď ale přišel s šokujícím svědectvím. Younga podle něj v posledních týdnech stíhala ruská mafie kvůli dluhům, které vůči ní měl. A ta se, jak známo, s nikým nemaže a její praktiky jsou skutečně kruté. Údajně ho nedávno nechali viset z okna hotelu a vyhrožovali mu, že pokud jim peníze nevrátí, shodí ho příště dolů.

Podle tohoto svědka by se měla policie zaměřit na pětici velmi podivných úmrtí v okruhu Youngových přátel. Jeden z nich, exmanžel známé britské moderátorky, Johny Elichaoff zemřel teprve před měsícem, když se zřítil ze střechy obchodního centra.  Dalších z nich je miliardář Robert Curtis, který před dvěma lety spadl pod vlak londýnského metra a stejným způsobem, jen o dva roky dříve, zemřel i další z „kruhu“, podnikatel Paul Castle. Tím nejmocnějším z Youngových přátel pak byl ruský miliardář Boris Berezovský, kterého našli loni mrtvého v jeho koupelně.

„Všech pět mužů se pohybovalo ve stejných kruzích a pravidelně navštěvovalo ty nejluxusnější restaurace. Pravidelně se scházeli u Ciprianiho (londýnská restaurace, pozn. red.) a všichni jsou teď mrtví. Všichni byli obchodníci a všichni dlužili peníze špatným lidem,“ řekl svědek.

wallster ( 13. prosince 2014 10:46 )

jestliže je rus zgenerovaný tvor, pak ten co si od něj půjčí peníze musí být ještě větší magor. dobře jim tak.

zabibol ( 13. prosince 2014 10:35 )

Rus je od přírody degenerovaný tvor. Co neukradne, to nemá!

krtekub ( 12. prosince 2014 21:34 )

16 mrtvých vrcholných bankéřů v USA+EU je také dílo ruské mafie, že?

moiaza ( 12. prosince 2014 20:03 )

Zabibole, vidíš? Lepší je být chudou lůzou ale živý, než miliardář a mrtev.

abvydavatelstvi ( 12. prosince 2014 19:15 )

Jak mohl být miliardář když dlužil peníze mafii.... Tihle miliardáři jsou pofiderni lidé.... Nejlepší je mít nějakou finanční rezervu... nějaký příjem... a čisté svědomí.... Stačí se podívat na ten jeho utrapeny ksicht... miliardy mu štěstí nepřinesly ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud