Jekot, slzy a hysterie! Korejky se fotily se svým diktátorem

Autor: ljš - 
9. prosince 2014
19:34

Kam Kim přijde, tam ženy pláčou a omdlévají. Teď diktátor málem připravil o rozum manželky příslušníků korejské armády, které měly tu čest se s ním setkat. A fotografové u toho samozřejmě nemohli chybět...

Korejská propaganda po Kimově zdravotní přestávce zase pracuje na plné obrátky. Teď poslala do světa fotografie, z nichž musí být každému jasné, že Korejky svého vůdce zbožňují. Aby také ne, když v opačném případě jim jde o život.

A tak zatímco se Kim na fotografiích tváří, jako že je nad věcí, za jeho zády se žmoulají kapesníky, otírají oči a ruce tleskají, seč jim síly stačí. Na dalších snímcích tleskají nejen všudypřítomní poradci, ale i samotný diktátor. Když tedy zrovna v rukou nedrží malého chlapečka v uniformě.

Video Kim hledí na věci - Reuters

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jana999 ( 10. prosince 2014 15:07 )

už máš alzheimra co? naposled se pohlavkovalo ve škole za první republiky

salto ( 10. prosince 2014 09:20 )

Vcucávaly se jim kalhotky

bandour ( 10. prosince 2014 06:21 )

krásně vypasená rochňata, škoda jich sožrať

mortis69 ( 10. prosince 2014 04:22 )

Tady už to bylo Pamatuju První Máje,když nás učitelky pohlavkovali za to,že nezdravíme,nebo nemáváme v průvodu.V těch Májovejch mrazících jsem bejval dobře prokrvenej

vosavopruz ( 9. prosince 2014 23:18 )

to by měli zavést i u nás

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud