Pátek 24. května 2024
Svátek slaví Jana, zítra Viola
Oblačno, bouřka 20°C

Vražda? Smrt ředitele, který orálně uspokojil učitelku, vyšetřuje policie

Autor: dce - 
5. prosince 2014
15:07

Sexuální skandál, který před dvěma týdny otřásl Slovinskem má šílenou dohru – ředitel školy, který figuroval v inkriminujícím videu, kde poskytoval učitelce orální sex, byl nalezen mrtev. Z narušení osobní svobody se tak rázem stalo vyšetřování vraždy – alespoň tak to označují slovinské zpravodajské servery.

Podle ředitele slovinské asociace škol, ředitel Kamenik podlehl tlaku, který byl na něj v poslední době vyvíjen. Spáchal během víkendu sebevraždu, policie ovšem odmítla poskytnout jakékoliv detaily. Podle neoficiálních zdrojů se Kamenik oběsil. 

Jenže mnoho lidí, a dokonce i zpravodajské servery Kamenikovu smrt označují za vraždu, za níž stojí studenti, kteří video natočili a zveřejnili. Řediteli navíc vyhrožovali, že zveřejní další videa a fotografie, které přesně dokazují, že je na videu on. Jenže kdo jsou oni viníci, je stále neznámé!

Ředitel jedné ze svých zaměstnankyň poskytuje orální sex přímo na lavici a přímo ve třídě. „Slyšeli jsme nějaké zvuky a bylo nám hned jasné, že ve třídě někdo souloží,“ prohlásil jeden ze studentů, kteří video natočili. „Mysleli jsme si ale, že to budou studenti. Nemohli jsme uvěřit vlastním očím, když jsme viděli ředitele a naši učitelku,“ dodal. 

Video Ředitel orálně uspokojuje učitelku - od čtenáře
Video se připravuje ...

Policisté v současné době hledají studenty, kteří za videem stojí. Případné viníky by mohl čekat i poměrně velký trest. Obdobný případ se před čtyřmi lety odehrál v Americe – dva studenti nahráli svého spolužáka při sexu s mužem. Chlapec spáchal sebevraždu skokem z mostu.

Dvojice studentů, která ho natočila, byla obviněna z nelegálního pořizování videa bez vědomí aktérů. V Americe je něco podobného považováno za trestný čin 4. stupně, za který je možné dostat kolem půl roku ve vězení!

Obviněn byl nakonec jen jeden – u soudu ovšem stanul za 15 různých porušení zákona (mimo jiné i utlačování a homofobie). Za některé z nich mu hrozilo i deset let, nakonec však vyšel z vězení po 20 ze 30 dnů, které mu soud uložil. To je cena života mladého člověka?

boball ( 12. prosince 2014 05:24 )

Nekecej,to bylo obráceně.

marie60 ( 5. prosince 2014 18:38 )

Každý učitel by si měl tyhle sexuální hrátky ve škole odpustit,protože současní žáci jsou velké podšívky.Většinou jim jde o to, jak se s něčím choulostivým pochlubit na internetu a kór když se to týká učitele.Měli se zamknout. Pokud se řediteli pak každý posmíval, tak to nevydržel a spáchal sebevraždu.

marie60 ( 5. prosince 2014 18:33 )

naidka ( 5. prosince 2014 16:25 )

Vypadá to, že to nestojí ani za řeč.

naidka ( 5. prosince 2014 16:24 )

Nebo vdovy.

Zobrazit celou diskusi