Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Ředitel, který uspokojoval matikářku, se zabil! Hledá se autor videa

Autor: dce - 
4. prosince 2014
15:51

Studenti střední školy ve slovinském Mariboru nachytali ředitele, jak provozuje orální sex s učitelkou matematiky. Důkladně vše zdokumentovali. Jejich video obletělo celý svět. Jenže ředitel je dnes mrtev – spáchal sebevraždu, protože neunesl tlak svého okolí.

Drago Kamenik po sobě zanechal manželku a dvě děti. Byl o víkendu nalezen mrtev, policie potvrdila, že šlo o sebevraždu, ale nepodala více detailů. Kamenika před dvěma týdny nachytali studenti, jak učitelce matematiky poskytuje orální sex.

Parta kluků vše natočila a nahrála na internet. Ředitel prý nejprve neznámým studentům vyhrožoval, když se ale video dostalo do světa, popřel, že by na něm byl on. Jenže jeho studenti měli údajně i více videí a fotografie, které potvrzují opak.

Později se měl k celé věci přiznat, jenže nevydržel nátlak okolí a spáchal sebevraždu. Autority se teď snaží najít studenty zodpovědné za nahrání a rozšíření videa. Hrozí jim značné postihy.

Video  Ředitel orálně uspokojuje učitelku  - od čtenáře
Video se připravuje ...

janina7777 ( 8. prosince 2014 14:00 )

kvůli takový hnusný pí če se zabil chudák

Jirka1313 ( 6. prosince 2014 18:24 )

U vás není ani předpoklad rozumu.

co-teda ( 6. prosince 2014 10:29 )

Drago, Drago, v práci se pi.ča. nelíže.

kupredu-leva ( 6. prosince 2014 10:22 )

Před pár lety nějakou ankličtinářku natočili při souloži s nějakým klukem, dali na net a pak jí vyhodili z práce(ze školy), nebo byla odejita. To video tu dodnes někde lítá.

kupredu-leva ( 6. prosince 2014 10:19 )

A co s tím autorem videa chtějí dělat? Že natáčel na VEŘEJNÉM místě? Že záběry natočené na veřejnosti dal na net? Mimochodem - mít její kolena za svou hlavou.. mňam!

Zobrazit celou diskusi