Učitelku ze školky ubodala osoba v burce: Byla to plánovaná vražda!

Autor: dce - 
4. prosince 2014
22:29

Už několik týdnů džihádisté v Abú Dhabí vyhrožovali, že zabijí všechny Američany, které najdou. Jejich výhrůžky nebyly plané - osoba maskovaná burkou zabila 47letou učitelku z mateřské školy. Stále se neví, zda útočníkem byl muž, nebo žena.

Zde je důkaz, proč zakázat zahalování obličeje na veřejnosti - tento týden burka posloužila jako výhodná zástěrka při vraždě. Obětí se stala americká učitelka z mateřské školy, matka jedenáctiletých dvojčat.

K útoku došlo na záchodě v obchodním domě v Abú Dhabí. Pachatel, nebo pachatelka oblečený v burce (kompletně zahalené tělo, hlava i obličej) čekal na svou oběť celou hodinu. Podle jedné svědkyně byla ze záchodů slyšet drsná hádka mezi dvěma ženami. „Z vedlejší kabinky se ozvalo: 'Sedni si, nebo tě zabiju!' Druhá žena se pokoušela volat o pomoc,“ uvedla žena, která v tu chvíli z toalet uprchla a šla pro ochranku.

Oběť byla šestkrát bodnuta kuchyňským nožem. Vrah pak v klidu odešel ze záchodů a výtahem odjel do garáží. Vše prakticky bez povšimnutí díky černé burce. 

hejhej ( 5. prosince 2014 17:26 )

Vrazi a násilníci islámisté, zahalení onucemi od hlavy až k patě se chtějí roztahovat po Evropě. A takovým zrůdám se středověkým chováním fandí ochránkyně českých práv Šabatová.

pepazdp ( 5. prosince 2014 11:52 )

Ať to bylo jak to bylo, je to důkaz pro správnost zákazu burek a veškerého zahalování tváře u nás.

pepazdp ( 5. prosince 2014 11:50 )

Nezavírat, vykopat odtud bez možnosti návratu.

pepazdp ( 5. prosince 2014 11:49 )

Chceš praštěnej film ve kterym se se zoufalou snahou o zaujmutí pere několik žánrů, takže je prakticky nekoukatelnej, vydávat za dokument kterýmu by měl člověk věřit?

kiwi65 ( 5. prosince 2014 10:22 )

 A takovou verbež by jsme si sem měli pustit?Nejlepší řešení obnovit hranice a podobnou verbež bez výstrhy střílet hned na hranici.Je to sice extrém ale pokud nejsou muslimi ochotni respektovat zbytek světa tak už jen na hrubý pytel hrubá záplata.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud