Matka Renáta nechala přes noc syna (3) mrznout v autě!

Matka nechala dítě samotné mrznout v noci v autě  (Autor: Nový Čas)
Autor: šim - 
2. prosince 2014
13:53

Teploty už každou noc padají po nulu, vymrzlé auto připomíná mrazírnu, to však nevadilo matce teprve 3letého slovenského chlapce Nathana, která ho zamkla v autě jen s psíkem. Chlapce objevili policisté.

Policisté jsou zvyklí z obchůzek, že v zaparkovaných autech nacházejí zamknuté nejrůznější věci. Většinou jsou to však případy z léta, kdy děti a zvířata zachraňují z rozpálených aut. Co objevili v autě na trnavském sídlišti v Nerudově ulici, je však překvapilo.

Malý psík ležel na zadním sedadle vedle tříletého spícího chlapečka Nathana. Napospas zimě ho tam nechala jeho matka Renáta, která se mezitím potulovala mezi paneláky. Policisté se snažili s chlapcem navázat kontakt, ale marně. Poté se rozhodli, že dítě z auta vysvobodí za použití hrubé síly. V tu chvíli se u auta zjevila jeho matka Renáta (38), která auto otevřela. Policie předala dítě záchranářům a uvědomila sociálku.

„Dítě je zdravé, ale v nemocnici zůstává ze sociálních důvodů,“ řekla slovenskému Novému Času policejní mluvčí. Chlapcovu matku policie zadržela a umístila ji do cely předběžného zadržení. Policii celou věc vysvětila tak, že nemá kam jít, proto v autě už několik dní přespává i s chlapcem. „Syna jsem nechala v autě, protože jsem si potřebovala něco vyřídit,“ nechala se slyšet Renáta, která byla po pár hodinách propuštěna. Případem se nyní bude zabývat sociálka, která bude řešit, zda chlapce matce odebere.

tomik007 ( 3. prosince 2014 00:55 )

takze v podstate vetsiny tvych spoluobczanu

montyjack123 ( 3. prosince 2014 00:08 )

 Tesarl to neni nas prezident. To je prezident luzy a loseru jako jsi ty.

zelena.karkulka ( 2. prosince 2014 23:03 )

 Co si ta ludra asi tak šla v noci sama ,,zařídit,,?

hajne ( 2. prosince 2014 22:33 )

Takovéhle čubce bych rozkopal rozkrok a dal ji do rypáku.

abzk ( 2. prosince 2014 19:57 )

Jenom sprostej dobytek v tom vidí jenom překlad Přitom khunda sem, khunda tam není překlad ničeho, to je Zemanův výmysl Němci ani Francouzi nikdy khunda sem, khunda tam ani Pussy Riot nepřekládali do svý řeči. Lžeš , což u dobytka, co má sprosťárnu za jenom překlad, není nic divnýho

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud