Krásná Simona si nechala zvětšit prsa: Podepsala jí operace rozsudek smrti?

Autor: dce - 
1. prosince 2014
22:31

Simona zemřela minulý týden zvláště brutálním zposůobem – pachatel ji několikrát praštil do hlavy a pak jí v jejím bytě podpálil. Policie obvinila jejího přítele Garryho, holanďana s agresivními sklony a zálibou v alkoholu a drogách. Ale co bylo příčinou? Podle kamarádky si Simona nechala udělat nová prsa a Garry začal extrémně žárlit.

Simona chodila s Holanďanem Garrym dva roky, seznámili se na zahraniční plavbě na velké lodi, kde Garry dělal kapitána a Simona zde pracovala jako vedoucí baru. Ale na velkou idylku to nevypadá, podle známých a přátel je Garry násilník a nebrání se alkoholu ani drogám.

Jedna Simonina kamarádka vysvětluje, že Garry na Simonu neustále žárlil, dívka se s ním proto chtěla rozejít a najít si v Bratislavě práci. „Pořád za ní chodil, někdy přijel nečekaně ze zahraničí, aby ji ,překvapil´. Chtěl ji ale jenom zkontrolovat,“ řekla serveru cas.sk.

Ani jeden z Garryho známých o něm nehovoří zrovna pozitivně. „Znal jsem je oba moc dobře. Garry nebyl normální, byl to takový Casanova,“ prohlásil. Jeho spolupracovník z lodi kvůli němu dokonce musel do nemocnice. „Jednou do mě strčil, až jsem upad lna hlavu. Musel jsem pak do nemocnice. Asi byl pod vlivem drog,“ uvedl.

A korunu tomu asi dala nedávná plastická operace, kterou Simona podstoupila. „Asi před měsícem si nechala v Praze udělat nová prsa. Měla z toho moc velkou radost. Trochu s vtipem mi říkala, že už není plochá, že už je konečně žena,“ prozradila Simonina kamarádka.

tomik007 ( 2. prosince 2014 02:20 )

Mela se s nim nejdriv rozejit a pak si nechat zvetsit dudy. Tohle byla z jeji strany tak trochu chyba.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud