Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

Pomozte najít Sáru: Nevrátila se ze školy a skrývá se!

Sáru Mikanovou (14) hledá policie už poněkolikáté
Sáru Mikanovou (14) hledá policie už poněkolikáté  (Autor: Policie ČR)
Autor: ljš, ČTK - 
24. listopadu 2014
13:15

Její rodiče prožívají obrovský strach, ona se však přesto vědomě skrývá. Čtrnáctiletá Sára Mikanová (14) odešla v pátek do školy, ale z ní se už domů nevrátila. Na útěku z domova není poprvé. Viděli jste ji?

Dívka, která se podle policie skrývá záměrně, v pátek odešla do školy ze svého trvalého bydliště v Žežicích. Ve škole byla po celou dobu výuky. Domů se však už nevrátila. O tom, že po ní bylo vyhlášeno pátrání, podle policejní mluvčí Moniky Schindlové ví a je možné, že se pokusí změnit svůj vzhled.

Mikanová měří 155 centimetrů, má modré oči a hnědé vlasy s melírem, česané dozadu. Na sobě měla modrý svetr, bílou podzimní bundu s modrými kytičkami, tmavé kalhoty a černé šněrovací kotníčkové boty se zlatým zipem vzadu a s druky po stranách. S sebou měla modrý batoh značky Nike a tmavě modrou kabelku s bílými květinami. Policisté již po ní museli pátrat už několikrát.

„Policie přijme veškeré informace o hledané na kterékoliv služebně nebo na lince 158. Je také možné volat přímo příbramským kriminalistům na čísla 974 879 313 nebo 601 323 231,“ uvedla mluvčí.

Video se připravuje ...
Další videa