Chlapce probila pouliční lampa: Přitahuje kov jako komiksový Magneto!

 (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: shp - 
21. listopadu 2014
05:39

Chce se stát superhrdinou a má k tomu dobré dispozice. Přitahuje totiž kov jako komiksový Magneto z X-Menů. Řeč je o dvanáctiletém Nikolaji Kryjaglyačenkovi z Ruska. Své schopnosti získal poté, co ho probila pouliční lampa.

Nikolaj se jednoho dne opřel o pouliční lampu, která byla uvolněná a vzápětí se zřítila. Chlapce probil silný elektrický výboj.

„Když jsem přišel k sobě, podařilo se mi dostat domů a říct mamince, co se stalo,“ říká Nikolaj. Vyděšená žena byla ráda, že její syn žije.

„Když jsem se probudil další den, všiml jsem si, že jsou na mně nalepené mince. Když jsem šel na snídani, přilepila se mi k hrudníku lžíce,“ dodal chlapec.

Poté si uvědomil, že k sobě skutečně přitahuje kov. Své schopnosti ukázal spolužákům ve škole a sklidil potlesk. Teď se chce stát skutečným superhrdinou.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

beruska.07 ( 21. listopadu 2014 18:21 )

https://www.facebook.com/nahrdelniky.naramky?ref=profile Pro velký zájem je Akce * sleva 10% na veškeré zboží + poštovné zdarma za nákup nad 500,- * prodloužena do 15.12. Objednávky pište do komentářů k vybranému zboží.

djaba ( 21. listopadu 2014 17:00 )

Starý trik , na každé kůži lehce drží i objemnější předměty .Nefunguje to po umytí a u velmi suché kůže .

obluda.pb ( 21. listopadu 2014 14:36 )

A o tu lampu se neopřel, tu prostě vyvrátil

obluda.pb ( 21. listopadu 2014 14:35 )

Geroj, Putinův nástupce

sars ( 21. listopadu 2014 14:16 )

 Chlapeček by měl dostat pár facek za to že lže a nemá hygienické návyky. ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud