Patnáctiletý kluk bojoval s rakovinou: Zastřelili ho před domem rodičů!

Kdo a proč zastřelil Ryana, zůstává záhadou.
Autor: shp - 
12. listopadu 2014
19:20

Jeho život byl krátký, plný bolesti a s překvapivým a nešťastným koncem. Teprve patnáctiletého Ryana Laru, který bojoval s rakovinou, zastřelili před domem jeho rodičů, když přeparkovával auto ze silnice do garáže.

Nikdo nechápe proč. Ryan byl hodný a oblíbený kluk, kterého navíc sužovala zákeřná nemoc. Jeho rodiče nebyli nikdy zapleteni do žádné trestné činnosti a nemají žádné nepřátele.

Proč se tak stal chlapec, chodící teprve do sedmé třídy, obětí střelce, nikdo netuší. Ryanovi příbuzní viděli z místa odjíždět stříbrný nebo šedivý sedan.

Jeden z nich po voze vystřelil, ale není známo, zda ho vůbec trefil. Zdrcení rodiče nyní nabízejí v přepočtu skoro 150 tisíc korun tomu, kdo je přivede na stopu vraha.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

sars ( 13. listopadu 2014 00:22 )

 Je to tragédie to ano, ale taky Váš článek tragicky opomel napsat aspoň stát kde se to stalo! !!!! Nechlastejte a nehulte jointy v práci. ....

majojo ( 12. listopadu 2014 23:13 )

Ano, je to tragickýá příběh, ale v naší lokaci poněkud mimo. Nebo si snad někdo z redakce myslí, že my tu případ vyřešíme?

b_anka ( 12. listopadu 2014 20:13 )

Podle klíčových slov - USA. Ani bych se nedivila.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud