Sobota 16. leden 2021
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
Oblačno, sněžení -3°C

Šílený experiment: Muž se nechá zaživa sežrat obří anakondou!

Autor: shp - 
8. listopadu 2014
18:41

Přírodovědec Paul Rosolie (26) má pro strach uděláno, což chce všem dokázat v netradičním pořadu. Ve speciálu stanice Discovery Channel se chce nechat ve speciálním pořadu sežrat obří Anakondou přímo v Amazonii! Jeho rozhodnutí již mezi lidmi vyvolalo zděšení i vlnu nevole.

Paul Rosolie nezískal přezdívku Indiana Jones Amazonie pro nic za nic. Specializuje se na její faunu i floru a podle vlastních slov má dobře prozkoumanou i Indonésii, Brazílii a Peru.

Teď dokumentarista zatoužil po adrenalinovém zážitku. V pořadu Discovery Channel, který se bude vysílat 7. prosince se nechá zaživa spolknout anakondou. Některé z nich přitom v Amazonii dosahují až obří délky až přes devět metrů.

K tomu, aby přežil, si sestrojil speciální oblek, ve kterém ho had nestráví. Zároveň je v něm umístěna kamera, takže Rosolie veškeré dění zaznamená přímo z plazových útrob.

Odvážlivec pak počítá s tím, že až had zjistí, že ho nestráví a bude mu těžko od žaludku, vyzvrací ho. Nápad dokumentaristy už vyvolal vlnu nevole u ochránců zvířat, kteří ho považují za týrání.

To ale Rosolie odmítá. „Pokud mě znáte, víte, že bych neublížil živé bytosti,“ bránil se na Twitteru. Petice proti jeho experimentu už ale čítá přes 500 podpisů.

deratizator ( 8. listopadu 2014 22:30 )

 A jak ten magor vyřeší to, že ho anakonda napřed vymačká jak citron? Mimochodem, proč by ta anakonda žrala někoho ve skafandru? Tak blbej ten had není.

deratizator ( 8. listopadu 2014 22:28 )

Meleš pič0vina, Stewa Irwina ten rejnok probodnul když plaval nad ním, on do něj nešťoural.

zigzag ( 8. listopadu 2014 20:47 )

Kam jsi zmizel je mi zahadou. 

tymitaky ( 8. listopadu 2014 20:25 )

Že takový dobrý nápad nemá třeba Kalousek je mi záhadou.

naidka ( 8. listopadu 2014 19:40 )

Na to tam bude celý štáb lidí, a kdyby NĚCO - je jasné, koho budou zachraňovat. I když si myslím, že by anakonda takového debila ani nesežrala.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud