Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Oživlou Barbie přepadli a zmlátili: Má hlavu jak meloun!

Autor: dce - 
6. listopadu 2014
06:49

Světoznámou modelku Valerii Lukyanovou nedávno přepadla dvojice mužů a přímo před jejím domem ji zmlátili. Osmadvacetiletá Ukrajinka si na fotkách drží obvázaný a oteklý obličej. Někdo jí údajně vyhrožoval už dva roky!

Je ovšem otázkou, zda si Valeria jen nedošla na další plastickou operaci. Údajným napadením by pak mohla zakrýt původ otoků a modřin. Celou svou kariéru totiž tvrdí, že jediná plastická operace, kterou podstoupila, bylo zvětšení prsou. Všechno ostatní je na ní přírodní. To určitě!

Napadení se odehrálo 31. října přímo před jejím domem. „Přišla jsem domů z nákupů a chtěla jsem do číselníku naťukat kód. V tu chvíli odněkud vyběhli dva muži a napadli mě,“ prohlásila Valeria.

„Nic neřekli, ani mě neokradli. Všechno se to stalo tak rychle - jeden mě praštil po hlavě, druhý mě bil do obličeje, pak mě začali škrtit,“ vypráví dívka. Násilníky prý vyrušila její sousedka, což Valerii asi zachránilo život. Nějakou dobu si poležela v nemocnici, teď už je ale zase doma.

Valeria také tvrdí, že už dva roky jí někdo po telefonu vyhrožoval. Otázkou ovšem je, jak to bylo doopravdy.

renataren ( 7. července 2015 16:58 )

Já vidím spíše nafouklou hubu po další platice... Nic víc..

obluda.pb ( 6. listopadu 2014 17:14 )

A to může být ráda, že nedorazili frajeři z ISILu...

obluda.pb ( 6. listopadu 2014 17:14 )

nice

vercus30 ( 6. listopadu 2014 15:47 )

 Kecá,byla zas na plastice!

e.44 ( 6. listopadu 2014 13:24 )

Pokud jí někdo skutečně namlátil, tak důvodem pravděpodobně byla ta její propagace nepřirozenosti a anorexie, která zřejmě dohnala něčí dceru, která jí mermomocí chtěla napodobovat, do špitálu nebo do hrobu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud