(Ne)chutný experiment: Žena jedla šest dní jen psí žrádlo a zhubla!

Autor: shp, ehr - 
4. 11. 2014
20:40

Nechutný experiment? Ale kdeže! Šest dní se Američanka Anne Kadet neživila ničím jiným, než psími granulemi a konzervami. Zjistila totiž, že strava jejího psího miláčka je stejně kvalitní jako ta její, ale o dost levnější. Experiment pak přinesl zajímavé výsledky...

Na konci svého experimentu totiž Američanka zjistila, že zhubla o dvě kila a hladina cukru v krvi na nejlepší možné úrovni.

Anne držela tzv. paleolitickou dietu, živila se tím, co podle vědců konzumovali lidé v paleolitu, tedy hlavně masem, zeleninou, ovocem. Jenže tento jídelníček jí lezl do peněz, a ona se proto rozhodla, že zkusí jíst psí žrádlo, které má podobné složení.

Začala granulemi, na ty však její čelisti nejsou stavěny, a tak nakoupila i konzervy a na mlsání psí sušenky. Plechovky si oblíbila, u granulí ale zjistila, že mohou být nebezpečné, nejsou totiž sterilizované.

Anne si nemohla psí stravu vynachválit. Neměla problémy se zažíváním, nechyběla jí energie. Zhubla o dvě kila a hladinu cukru v krvi měla lepší, než na předchozí dietě.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jarypadlo ( 5. listopadu 2014 23:04 )

Nezjistila,je oholená!

ruudazvostravy ( 5. listopadu 2014 17:48 )

Vono nešlo jen vo ty bobule,k tomu eště pravidelně hulila Hektorovi čů*ráka.

zarazenyprd ( 5. listopadu 2014 16:44 )

Určitě jí to neuškodilo, psí žrádlo je zdravější, než ten hnus pro lidi, co se dá koupit v super-hyper-marketech/kauflandech.

naidka ( 5. listopadu 2014 07:48 )

Nejlepší reklamu psímu žrádlu dělá náš prodavač. Když přijdu pro granule, vždycky žvýká nebo křupe nějakou psí pokroutku a nabízí zákazníkům, aby ochutnali - jak je to dobré.

tuba24 ( 4. listopadu 2014 22:54 )

zistila aj, ze ma lesklejsiu srst?

Zobrazit celou diskusi
Další videa