Blesk peněženka pod lupou! Podívejte se na ni zblízka

Autor: nec - 
22. 10. 2014
05:20

Už máte svou BLESK peněženku? První platební dobíjecí kartu – anonymní, bezpečnou… Pojďme se podívat na BLESK peněženku zblízka!

Nevíte, co jednotlivé symboly na kartě znamenají? Přinášíme vám podrobný rozbor jednotlivých symbolů a nápisů, které na dobíjecí platební kartě naleznete!

Více informací a vše o BLESK peněžence najdete na www.bleskpenezenka.cz

Blesk peněženka pod lupou.
Blesk peněženka pod lupou.
Video Seznamte se s Blesk peněženkou! Konec s riziky na internetu! - CZECH NEWS CENTER a. s. /Blesk.cz/

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

dyskrymynaclja ( 24. října 2014 21:06 )

výhodné to je,pro ně.Poplatky sežerou hotovost a klient zapláče nad svou blbostí.Asi jako u české okradatelny

direct1 ( 22. října 2014 10:26 )

Ať si ji strčí za klobouk, nevidím na tom absolutně nic výhodnýho.

zlymikes ( 22. října 2014 05:53 )

ale obchodník zaplatí za takovou sumu bance cca 1200 a o tom všem se nemluví.Inu nic není zadarmo

zlymikes ( 22. října 2014 05:52 )

v budoucnosti se předpokládá,že na takové karty budou dávány mzdy,sociální dávky a další, jako jeden z prostředků potírání „šedé ekonomiky“,protože platba kartou se dá vždy vysledovat.I dnes a i u této peněženky. A- obchodní podmínky má spotřebitel jen na webových stránkách poskytovatele. Kdo neovládá internet,obtížně se může předem se všemi podmínkami seznámit. Ale - cena za služby. Roční či měsíční poplatek za kartu sice není,ale musím si ji koupit a platím za každé nabití i za každý výběr z bankomatu. To je rozdíl vůči kartě k účtu.Peněženku musím aktivovat pomocí automatu na pevné lince s obvyklou sazbou za minutu,což je někdy dost drahé.O čem se ale nemluví – když nebudu kartu rok používat,zaplatím za každý další měsíc „pokutu“ ve výši 39,- Kč. - pokud chci zůstat v anonymitě a použiji k aktivaci předplacenou SIM kartu /např. TWIST/,mohu si do peněženky za celou dobu její platnosti,což jsou 3 roky, nabít maximálně 10000 ,- (desettisíc) .Mohu tedy teoreticky vybírat v průměru 10 Kč za den. Z anonymní peněženky nemohu vybírat z bankomatu,jen platit u obchodníka. Ukrýt tak tajně 10000 před exekutorem znamená koupit anonymní SIM a z ní aktivovat Blesk peněženku. Nabít kartu na 10 000 Kč a používat ji jen pro platby. Po vyčerpání peněz kartu vyhodit, vyhodit i SIM a mobil (operátor má jeho IMEI) a vše opakovat.Pro ukrytí např. 50000 vše násobit pětkrát. -když prozradím vydavateli peněženky jméno,adresu bydliště,datum narození a emailovou adresu,dostanu povolený limit vkladu 55000,- za rok a mohu i vybírat peníze z bankomatu.Ovšem, jak jsem dříve psal,budou mi chodit různé nevyžádané nabídky ,budou volat z call center apod.Dal jsem k tomu aktivací souhlas. Ale pozor – já si sice nabiji peněženku částkou 55000,- avšak za daný rok mohu v bankomatech vybrat nebo převést na nějaký účet jen 25 tisíc. Zbytek mohu utratit jen u obchodníků prostřednictvím bezhotovostních plateb. Jednoduchý důvod – za výběr dám 30,- Kč ale obchodník zaplatí za takovou sumu bance cc

Zobrazit celou diskusi
Další videa