Zloděj chtěl v autobusu ukrást ženě kabelku: Řidič mu dal za vyučenou!

Autor: shp - 
18. října 2014
19:40

Tomu se říká karma! Tenhle zloděj z Chile dostal to, co si zasloužil. V autobusu se pokusil ukrást ženě kabelku. Ale skutečně se o to jen pokusil. Nejenom, že se mu to nepovedlo, ale ještě dostal po právu za vyučenou od řidiče.

Čórkař se postavil do řady nastupujících cestujících, kteří mířili do autobusu. Když na něj přišla řada, nezaplatil a vrhl se vevnitř po kabelce jedné z žen. Ukrást se mu ji ale nepodařilo, a tak po svém činu začal vtipkovat a usmívat se.

Jenže zloděj si nedal říct a zkusil to i podruhé. Marně. Řidič rozjel autobus a zavřel dveře, které lapku uvěznily za ruku. V tom vytáhl řidič hůl a začal zloděje mlátit hlava nehlava.

Kriminálník se snažil bránit druhou rukou, ale tu řidič holí několikrát zasáhl a zranil mu ji. Zloděj pak prosil o slitování, ale řidič ho za jízdy bil dál a dál.

Lapka se vysvobození dočkal o několik okamžiků dál. Řidič však zastavil přímo před policistou, který zloděje zatknul. Tomu se říká spolupráce!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kobyla1 ( 19. října 2014 20:37 )

http://outsidermedia.cz/lavrov-hovo%c5%99%c3%ad-ke-sv%c4%9btu/

agfor ( 19. října 2014 11:35 )

To by se u nás stát nemohlo. Řidič by šel okamžitě do chládku a zloděj by na něm ještě vysoudil tučné bolestné. Holt jiná země jiný mrav.

tarot666 ( 19. října 2014 11:14 )

Tak by měli zasahovat policajti v Chánově,Teplicích atd....

henryj ( 19. října 2014 06:51 )

Takový řidič u nás v česku,by vyfásnul takovou pálku,že by ho to s.r.a.l.o ještě dalších 30(slovy třicet)let.Nepočítám náklady řízení a bolestné pro zloděje atd.....Tak bychom měli postupovat v politické sféře.Jinak je to borec.

wein ( 18. října 2014 23:38 )

 Pak zlinucujem my politiky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud