Ulicemi Tokia se procházela s ledním medvědem na vodítku: O co jde?

Autor: dce - 
10. října 2014
20:55

Východní Asií proběhla poněkud děsivé video – drobná blondýna si přes přechod klidně vede ledního medvěda uvázaného na řetězu. A že to není žádný kliďas! Lidé dlouho spekulovali, o co šlo. Ti, co viděli pouze video, uvažovali, zda jde o živé zvíře nebo dobře udělaného robota.

Doslova dav lidí obklopil přechod na Shibuya v Tokyu. Blondýna v krátké sukni zde venčila ledního medvěda. Proboha proč? A kdo jí to povolil. Nápovědou mnohým měl být nápis na dívčině tričku LALSH.

 

Zatím nikdo neví, o co jde – ruská skupina slibuje, že vše prozradí 24. října. Jedno je ale jisté – vědí, jak na sebe upoutat pozornost. Při pohledu na další videa, je jasné, že medvěd je umělý (asi i každému se zdravým rozumem). Jejich videa ale oblétla celý svět. Lidé se přiklání k ekologické, nebo dokonce ekoteroristické skupině bojující za ochranu životního prostředí. No uvidíme.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud