Namol opilá žena v pátém měsíci: Nadýchala 4,17 promile

Ilustrační foto
Autor: max - 
7. 10. 2014
13:02

Pražští strážníci v pondělí zažili šok. Byli přivolaní k namol opilé ženě. Nadýchala 4,17 promile alkoholu, což je samo o sobě těžko uvěřitelné. Mladá žena byla ale navíc v 5 měsíci těhotenství.

"Včera v poledne bylo přijato oznámení na tísňovou linku městské policie 156, že v ulici Zálesí, Praha 4 leží v zastávce MHD podnapilá žena.
Na místo byla vyslána hlídka strážníků ze čtvrtého pražského obvodu, která zde nalezla na lavičce zjevně opilou ženu, navíc těhotnou," uvedla mluvčí městských strážníků.

Žena s hlídkou komunikovala a sdělila jí, že je v pátém měsíci těhotenství. Při dechové zkoušce nadýchala 4,17 promile alkoholu. Přivolaná záchranná služba následně převezla ženu do jedné z pražských nemocnic.Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

romkavbase ( 7. října 2014 15:04 )

další kandidátka na odhození novorozeněte do popelnice zavřít jí bestii

sores ( 7. října 2014 13:21 )

Jak se potom může narodit z takové nezodpovědně š.tě.tky kvalitn, inteligentní člověk?!Když mu tam dolů posílá už teď chlast?Měl by být zákon, takovým m.rchám udělat interupci, stejně z ní vyleze zmetek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa