V motorestu u Českého Krumlova uhořel člověk!

Autor: ČTK - 
3. září 2014
10:28

Při úterním požáru opuštěného motorestu u Kaplice na Českokrumlovsku zřejmě uhořel člověk. Oheň způsobil škodu milion korun a zničil dvě třetiny objektu. Příčiny vzniku požáru vyšetřuje policie a hasiči.

Motorest stojí před hraničním přechodem s Rakouskem u Dolního Dvořiště v blízkosti frekventované komunikace I/3. K ohlášenému požáru vyrazilo v úterý po 19:00 několik jednotek hasičů. Po příjezdu na místo zjistili, že v blízkosti stojí zásobník na plyn, který museli ochlazovat. V motorestu, který už byl z poloviny v plamenech, vynesli propanbutanové lahve.

Hasiči požár likvidovali téměř dvě hodiny. Až po skončení prací nalezli v objektu ohořelé ostatky pravděpodobně lidského těla. Celou událostí se zabývá policie, motorest byl už několik měsíců mimo provoz.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud