To nechcete: Žena měla v posteli metrové hnízdo, ve kterém bylo 5000 vos!

Autor: shp - 
28. 8. 2014
19:50

Největší a zároveň nejděsivější případu své kariéry má za sebou John Birkett z Londýnské služby pro hubení škůdců. Když přijel za ženou, která tvrdila, že má v posteli vosí hnízdo, téměř oněměl. Na šířku mělo 91 centimetrů a bylo v něm více než pět tisíc vos!

„Byla to největší práce mé kariéry. Ustoupil jsem v němém úžasu,“ přiznal Birkett serveru BBC. Hnízdo podle něj musely vosy stavět čtvrt roku. „Myslel jsem na to, jakou skvělou práci odvedly,“ dodal.

Hmyz se prohryzal matrací i polštáři a vystavěl si skutečně bytelné hnízdo. „Rozpůlil jsem ho vedví a viděl jsem nejvíc vos za svůj život. Tuhle práci přitom dělám už 45 let,“ uzavřel Birkett.

Dodal ještě, že se mu podařilo zachránit majitelce bytu z postele deku. Kde ale za poslední čtvrt roku žena spala, zůstává záhadou.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

naidka ( 29. srpna 2014 11:31 )

naidka ( 29. srpna 2014 11:31 )

to by bylo pro Bleskáče moc logické, oni radši budou přemýšlet, kde že ta žena celou dobu spala.

abyss ( 29. srpna 2014 11:25 )

Pozoruji, že se bleskáči neobtěžují už hodit do překladače ani celý článek (že by to dokázal přeložit někdo z nich sám je pravděpodobné jako že se kočce narodí pes ) nebo snad píší ty děsné kraviny kvůli četnosti příspěvků a je jim jedno že jsou za idioty? Šlo o dům s pěti ložnicemi pro hosty. Majitel, zřejmě starší člověk, netušil, že v jedné z nepoužívaných ložnic je už tři měsíce otevřené okno. Na to že otevřeného okna využily vosy přišel náhodou syn majitele. http://www.hampshirechronicle.co.uk/news/11432216.5_000_wasps_found_in_Winchester_bedro om/

elssa... ( 28. srpna 2014 23:18 )

alna ( 28. srpna 2014 21:45 )

špina

Zobrazit celou diskusi
Další videa