Zahubí kbelíkovou mega-akci lidská idiocie?

Autor: ehr - 
28. srpna 2014
23:00

Výzva s poléváním hlav kýblem ledové vody (tzv. Ice Bucket Challenge) vznikla sice pro dobrou věc, po několika týdnech famózního řetězového fungování už ale převládají hloupé excesy...

Nedobrovolná koupel

Banda výtržníků v Liverpoolu například ledovou vodou smočila nic netušícího bezdomovce na invalidním vozíku a vše teď vyšetřuje policie jako útok.

Přecenil se!

V nemocnici po svém pokusu skončil Belgičan (51), který místo kyblíku zvolil letadlo a nechal na sebe shodit 1500 litrů vody. Váhu vody ale podcenil a s těžkými zraněními skončil v nemocnici.

Dopaden!

Uprchlý trestanec Jesean Morris (20) z Nebrasky asi zapomněl, že po něm pátrají a svoje video vyvěsil na Facebook. Dopadli ho za pár hodin.

+ jeden hrdina

Leo je grand

Jako opravdový hrdina se výzvy ale zhostil herec Leonardo DiCaprio (39). Nejenže se nechal zlít, ale ještě daroval v přepočtu 2,1 milionu dolarů na léčbu nemoci, na kterou má tato výzva upozornit.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud