Arabové staví kolonii u Teplic. Češi nám mohou sekat trávu, prohlásil člen muslimské obce

Autor: et, dce - 
22. 8. 2014
15:54

Vlastní kolonii zřejmě chtějí založit Arabové u severočeských Teplic. Místní lázně se jim zalíbily natolik, že v nedalekých Modlanech a přilehlých obcích skoupili více než 60 parcel na výstavbu sezónních domků!

Teplické lázně jsou cílem mnoha Arabů, hotely a penziony ale nestačí. Proto plánují vytvořit na 60 parcelách čtyři kolonie, což se místním nelíbí. „Bude to dobré i pro vaše občany, můžou jim tam uklízet, sekat trávu,“ prohlásil Marej Abbas z teplické muslimské obce.

Za Araby v Teplicích ale Češi uklízejí už teď. „Problém je, že žijí do nočních hodin a s pořádkem nejsou úplně kamarádi,“ řekl teplický primátor Jaroslav Kubera. „Se strážníky chodí tlumočníci, v parcích jsou cedulky, ale každý turnus Arabů musíme znovu »učit«,“ vysvětlil primátor. Zlobu lidí na kolonii ale nechápe. „Pozemky jim neprodalo město, ale soukromníci,“ uvedl.

V Teplicích ale mají jasno – v restauraci Aladdin hromadně podepisují petici proti uznání islámu naším státem. Lidé proti muslimům zbrojí i jinak – baví se teoriemi, jak je naštvat. „Co takhle nakoupit malý čínský prasátka a chodit s nimi po šanovským parku a okolí?“ nebo „Ono je i nasere, když jim kliku od mešity potřete krví vepříka a kosti poházíte před dveře. To už někde bylo a dost je to nasralo,“ vymýšlí obyvatelé, jak uvedl server reflex.cz.

Otázkou je, jak vše nakonec dopadne – prozatím se muslimští turisté podle obyvatel nechovají slušně – jsou hluční a nechávají po sobě nepořádek. Podle Kubery jsou však prozatím Arabové vstřícní, ale i mezi nimi jsou rozdíly. Celá věc je velmi sporná, jak se bude situace vyvíjet ukáže jen čas – přesně se totiž nedá říct, zda Arabové budou ve svých koloniích zůstávat opravdu jen v lázeňské sezóně. 

Doporučujeme
marconni ( 2. března 2016 00:04 )

Zajímalo by mě,co ty jsi zač.Ale zdá se mi,že jsi adeptka na vypráskání bičem z české republiky,až to začne.Si piš,že to začne.A doufam,že to pak někdo zařídí v tvém případě.A já doufám u toho budu.Ty muslimofilní Lůzo.Jak se jen opovažuješ takhle nyzívat občany ČR.

marconni ( 1. března 2016 23:55 )

Ty jsi fakt vypatlaná k....!Zasloužila bys vypráskat bičem pryč z české republiky hned za všemi příchozími muslimy,nebo těmi,co zde už jsou.Počkej až tě nějakej ten hodnej muslim,vypráší bobra a i ti dirku za.Ale tobě se to,jako muslimofilce ,asi bude líbit,takže jinak.Určitě máš děti třeba.Tak si představ,že se to stane dceři,nejlépe nezletilé,anebo synovi,jelikož oni moc vybíravý nejsou.Si prostě úplně mimo a raději drž jazyk za zuby,když kecáš takovýhle hovna.A zamysly se!!!!!!!!!

elvier ( 2. srpna 2015 12:16 )

 co si to dovolujou?jak je mozne,ze tohle se na uzemi CR toleruje?nerespektuji nase zakony,pravidla,delaji bordel.To je fakt hnus.proc to nevyvlastni.to je fakt sileny.Ja nechci takovyho souseda.Nechci je tady,nepatri sem.

stiffler21 ( 29. června 2015 23:53 )

 Nejsou to lidé jako mi,mi neděláme atentáty pro skurvenýho aláha.Prasata co se neumějí ani chovat slušně k lidem ntož k ženám a dětem.Myslí si že jimpatří svět,mlátit je hlava nehlava tady u nás v Teplicích už začínají dostávat na potkání ***i a dobře jim tak šmejdům.Například tady řval na ženskou že pomohla vstát jeho dítěti ze země když upadlo a ještě do ní strkal a řval jak na lesy taky za to řádně dostal do držky *** jeden špinavej.Sami se celý dny válí a dělají že jsou v lázních!!!!Chodí si tady jako by to tu koupili ale to se brzo změní!!!!Tady nemají co dělat pokid se nebudou chovat tak jak mají!!!Pořád omýlají že nechceme aby nosily ty jejich zahalený držky že nerespektujeme jejich náboženství a oni snad naše jo??!!!!!!Taky ne jsou v cizí zemi tak budou respektovat naše zákony a vše kolem tak jako by jsme to museli dělat mi u nich jinak by bylo zle!!!!Smrt těmhle zrůdám už napíchali škody dost je čas na odplatu!!!!!

stiffler21 ( 29. června 2015 23:41 )

  aisha789 Oni nám nešahají ani po kotníky,jsou to zrůdy zasraný!Chcípák si bide říkat že jim budeme sekat trávu,iřízl bych mu hlavu šmejdovi zasranýmu.Ty si nejspíš jejich lehká děva,když je tak bráníš!!!Špinavci,zvířata,vrazi a násilnici nic víc nejsou.A pokotníky nešahají oni nám,žrali ze země a teď si tady budou vyskakovat smrděj z fotky opovrhujou námi i našemu náboženství,které odsuzují a za to nás nenávidí!!!A oni věřej něčemu co ani neexistuje co si sami vymysleli,ať to ten *** řekne čechovi kterého potká že mu bude sekat trávu tak mu urazí palici!!!Nezaslouží si tu s námi žít!!!Na nás by tam koukali taky přes prsty jelikož aláh je nejvíc na světě že!!!!***i ať pochcípaj všichni oni taky nekoukají na ženy a děti tak mi taky ne!!!!!Je všechny vykuř píčo jedna skurvená!!!!Chcípni s nimi!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa