Středa 6. července 2022
Oblačno, déšť 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Jak vypadá Krejčířova vila zevnitř? Případný kupec by žil v paláci!

Autor: dce - 
19. srpna 2014
11:47

Po nekonečných strkanicích mezi státem a manželkou uprchlého Radovana Krejčíře a rozvleklém soudním vyšetřování se Krejčířova vila v Černošicích konečně dostává do dlouho slibované dražby. Krejčířova manželka, která byla donedávna jedinou majitelkou luxusního obydlí, jí prý koupila za 23 milionů, odborníci cenu ale odhadli na mnohem více.

Vila, která se v aukci měla objevit už loni v březnu, svého majitelé stále nemá. Podle mnohých je Krejčířův palác neprodejný – je sice honosný, ale ti kteří na něj mají, nechtějí bydlet ve vile po tak známém zločinci. Cena by proto mohla spadnout ještě hodně hluboko.

Co ale případného kupce v ohromném domě čeká? Především místnosti monstrózních rozměrů, tři dvojgaráže a dva bazény. Dům je postaven na pozemku o rozměrech 2000 metru čtverečních, který je sice ve svahu, vila je ale díky tomu zapuštěna do země – do skály a mnoho místnostní je tak podzemí. Součástí je i tajná chodba, slavné obří akvárium nyní už bez žraloka, kurt na squash a hřiště na basketbal. V domě je i diskotéka, kam si podle serveru aha.cz Krejčíř vodil české celebrity.

Nejsou to ale jenom speciální místnosti, které ve vile jsou. Nejdražší je asi venkovní mramorové schodiště za 40 milionů nebo zlaté kohoutky v koupelnách. Z původního přepychového vybavení ale v domě moc nezůstalo – dříve zde bývaly mimo jiné i velmi drahé koberce. Přestože je dům už léta opuštěný je stále době upraven – trávník i živé ploty jsou zastřižené, okna umytá. V noci se uvnitř dokonce svítí. Duchové to nebudou – sousedi tvrdí, že o vilu pečují Krejčířovi přátelé. 

sores ( 19. srpna 2014 15:26 )

 Kdo umí ten má, kdo neumí závidí!!! Gross si nakradl možná ještě více včetně Janouška. Ten má rezidenci za 100 mega. také. V Česku zlodějském už pomalu bude víc zlodějů nežli nezlodějů!

smoula05 ( 19. srpna 2014 15:14 )

 doufam že ta svina v Africe chcípne a ať se smaží v pekle xindl zasraneja s nim všichni podobní Klaus Janoušek rittig bem a všechen xindl jim podobny

andreslawicky ( 19. srpna 2014 15:00 )

Prodejní cena bude tak maximálně kolem 5-6 milionů víc za to nikdo nedá,jen opravy budou kolem 10 milionů jelikož se o vilu nikdo léta nestaral,chybí základní údržba

andreslawicky ( 19. srpna 2014 14:59 )

 Měsíční provoz cca kolem 100 tisíc měsíčně tak že případný kupec když to koupí dobře vyhodí ročně cca 1,2 milionu jen za provoz

malinak ( 19. srpna 2014 14:36 )

 Nikdo to nekoupi. Nikdo se nebude chtit zaplest s takovym grazlem. Kdyz uz to nekdo koupi tak to bude nekdo s nim sprazeny a to jeste po dlouhy dobe az to bude za pusinku. ..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa