Úterý 19. října 2021
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
Polojasno 13°C

Rolf to má na háku, ale do Dubaje ho nepustili: Nejpropíchanější muž světa představoval bezpečnostni riziko

Autor: ČTK - 
18. srpna 2014
12:00

Celníci ve Spojených arabských emirátech odmítli vpustit do země 55letého Němce Rolfa Buchholze, který je rekordmanem v počtu piercingů. Muž s mnoha tetováními, který má po celém těle 453 ozdob včetně stovky piercingů a implantátů v obličeji, se nedozvěděl oficiální důvod, proč ho z letiště v Dubaji nepustili dál.

Neoficiálně prý celníci mluvili o obavách, že Buchholz vzhledem ke svému neobvyklému zjevu praktikuje černou magii.

Buchholz cestoval do Dubaje na akci pořádanou jedním z místních nočních podniků, který se rozhodl návštěvníkům připravit program plný netradičních atrakcí. Kromě akrobatů, polykačů ohně a mečů, trpaslíků či hadích žen se měl představit i Buchholz, který vyvolává údiv jen pouhým zjevem. Kromě obrovského množství piercingů po celém těle včetně genitálií se totiž pyšní třeba implantáty rohů na lebce nebo obřími kruhy v ušních lalůčcích.

Němec prošel minulý týden po příletu do Dubaje celní kontrolou, nakonec si ho ale zaměstnanci letiště odvedli k výslechu a odepřeli mu vstup do země z "bezpečnostních důvodů". Co úřady k tomuto kroku vedlo, se prý nedozvěděl. V rozhovoru s AP ale tvrdil, že slyšel zaměstnance letiště mluvit o černé magii.

zelena.karkulka ( 19. srpna 2014 00:19 )

Tak ať někam zaleze a neotravuje,není duševně v pořádku,jinak by se takhle nezřídil

djaba ( 18. srpna 2014 20:39 )

Nesuďme člověka podle vzhledu , byť je nestandardní .Když ho to baví ,je to jeho věc .

ninka64 ( 18. srpna 2014 20:32 )

Hnus fialovej, brrrr.............

itartas ( 18. srpna 2014 14:41 )

...se ani nedivím, já bych ho poslala na vyšetření k nějakému odborníkovi přes hlavu!

sores ( 18. srpna 2014 14:10 )

Celníci udělali dobře! To že straší děti a veřejnost, nemá se svobodou nic společného. Pokud bude žít sám v jeskyni ať si se sebou dělá co chce, ale ve společnosti taková zrůda nemá co pohledávat!Být lékařem, tak ho odmítnu léčit, ať si jde jinam.

Zobrazit celou diskusi
Další videa