Tak se žije na Moto GP v noci: Alkohol, šílené nápady a ohňostroje!

Autor: tp, op - 
17. srpna 2014
17:43

Ve dne si fanoušci motorek z celé republiky a zahraničí užívají závodů, rychlých kol a spoře oděných dívek u nových typů silných mašin, ale co v noci, jak to žije v kempech poblíž Brna?

Kempů poblíž okruhu v Brně vyroste spousty, je k tomu důvod, pravidelně přijede na každé Moto GP kolem 200 tisíc fanoušků, které musí uhlídat stovky pořadatelů a policistů. A když skončí zábava ve dne, už se všichni těší na to, jaká bude noc!

Spousta zábavy, hlučné párty do ranních hodin, ale také alkohol a jeho následky. Policisté tak mají co řešit. Včera například zastavili taxík obsazený Němci. „Řídil ho šofér (57), který nadýchal 1,4 promile. Vzápětí se kolem prohnal superb, který hlídce ujížděl. Po zastavení mu naměřili 0,39 promile. I on přišel o řidičský průkaz,“ doplnil policista Pavel Šváb. Stejná hlídka chytila i řidiče (32) zfetovaného marihuanou.

"V neděli ráno si vybral kus štěstí v neštěstí fanoušek, který zkolaboval v kempu Start. Policista v řídícím štábu tak z kolony sanitek, která zrovna mířila k okruhu, jednu poslal přímo na místo a díky včasné práci záchranářů se muže podařilo v nemocnici oživit," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

mislivec ( 8. srpna 2017 21:13 )

Nezastávejte se prosím prostytutek a alkoholiků už vůbec ne! To by se mělo spíš potírat.

mislivec ( 8. srpna 2017 21:10 )

Tak s timhle musím než souhlasyt, a to všema deseti.

kuniksicht ( 17. srpna 2014 23:11 )

v cesku je snad svatek alkoholiku kazdej den....... a co se tyce prostituce. ceho se doma nedostava, to se hleda v nevestincich u techto devcat a i muzu, co obstastnuji vdane zeny. rekl bych, ze zachranili mnohe manzelstvi

kuniksicht ( 17. srpna 2014 23:07 )

asi by ses mel jet podivat na zapad nasi hranice....doporucuji verejne zachody....aby jsi pochopil kdo je hovado a spina......

kuniksicht ( 17. srpna 2014 23:05 )

za 70 milionu ktere dalo Brno na poradani MS.....nikdo z fanousku nesukal ani se neozral.....mozna si z te castky nekdo ulil pro sebe....tak nechapu tuhle otazku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud