Auto převrátil na střechu a zapíchl ho do pařezu! Nadýchal tři promile

Autor: Policejní deník, ljš - 
12. srpna 2014
11:11

Sedl za volant úplně na mol! Jedenačtyřicetiletý řidič se svým vozem vyletěl ze silnice, v letu se převrátil na střechu a dopadl na vysoký pařez. Nehodu ale jako zázrakem přežil.

"V sobotu 9. srpna dopoledne jel jednačtyřicetiletý řidič osobním vozidlem Škoda Felicia combi ve směru od Jičína na Libáň. Ve Starých Hradech nezvládl zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy pravotočivou zatáčku a vyjel mimo komunikaci. Přitom poškodil dopravní značku a navíc se jeho vůz v „letu“ převrátil na střechu a následně dopadl čelním oknem na vysoký pařez," uvedla policejní mluvčí Hana Klečalová.

Za hrozivě vypadající nehodou nemůže ale jen vysoká rychlost. Řidič byl totiž na mol opilý, nadýchal 2,7 promile alkoholu. Se zraněními byl pak převezen do nemocnice.

hejhej ( 12. srpna 2014 17:51 )

Opilým řidičům za volantem je to jedno. Když po 2 1/2 letech po opilecké jízdě není v kriminále prase Janoušek, vzali si z něho příklad. Ani řidičák mu neobrali, protože je politický mafián. Pak se nesmíme divit, že někteří řidiči se chovají jako prasata, mají vzor.

starypes ( 12. srpna 2014 14:37 )

Který všivák tam nechal ten pařez? Teď aby ho hledal, aby mu zaplatil to okno.

.abcd.abcd. ( 12. srpna 2014 11:15 )

Kuwa to je bejk. Na Jičínsku asi policajti chrápou, každej druhej den je tam bouračka co zavinil vožrala.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud