Těžko ho zabít: Akční herec Seagal hrál na Krymu separatistům

Seagal, který se přátelí s Vladimirem Putinem, hrál na Krymu separatistům
Autor: ČTK - 
11. 8. 2014
06:46

Zatímco většina příčetného západního světa má na akce separatistů na východní Ukrajině jasný negativní názor, akční herec Steven Seagal je zřejmě rád za každé publikum, které na něj přijde. O víkendu Seagal koncertoval se svojí kapelou na Krymu. Vystoupil zde na pódiu vyzdobeném vlajkami proruských separatistů. Seagal je přítelem ruského prezidenta Vladimira Putina a podporuje anexi Krymu Ruskem.

Seagal se svojí kapelou v sobotu zahrál v Sevastapolu v rámci motorkářské show. Pódium, na kterém vystupoval, zdobily vlajky proruských separatistů. Fanoušci pak při jeho vystoupení mávali ruskými vlajkami a vlajkami samozvané Doněcké republiky.

V rozhovoru pro ruskou agenturu RIA Novosti Seagal uvedl, že přijel na Krym, protože hudba spojuje lidi. Seagal je známý tím, že podpořil ruskou anexi Krymu a v březnovém rozhovoru s ruskými médii uvedl, že Putinova touha ochránit Rusy na Krymu byla naprosto pochopitelné.

Seagal již dříve prohlásil, že považuje Putina, se kterým propagoval v Rusku bojová umění, za svého přítele. Mluvčí Putina Dmitrij Peskov loni novinářům řekl, že ruský prezident a Seagal jsou již dlouho přátelé a pravidelně se scházejí.

Podle ruských médií si Seagal na koncert oblékl tričko s Putinem, které mu dali organizátoři koncertu. V televizním záznamu přenášeném stanicí patřící ruskému ministerstvu obrany bylo slyšet, jak Seagal vypráví hostitelům o svých ruských předcích. V březnovém rozhovoru Seagal nevyloučil, že by mohl požádat o ruské občanství.

Letos v červnu vystoupil také na festivalu Rock for People v Hradci Králové, kde se představil jako kytarista a zpěvák. V srpnu měl vystoupit také na festivalu v Estonsku, pořadatelé však kvůli jeho názorům na anexi Krymu, které obyvatele země pobouřily, jeho vystoupení zrušili.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

1nostradamus1 ( 13. srpna 2014 07:30 )

no, itartas, obyčajne sa veci skladajú z detailov, tvoj detail - hore uvedený príspevok, má nulovú výpovednú hodnotu, ad 1 svetonázor : každý má právo na svetonázor a obhajovať ho, a ty by si mal mať tú elementárnu slušnosť si ho aspoň vypočuť, a prípadne protiargumentovať..inak sme ako v putinovskom rusku... ad2 ak si myslíš a argumentuješ dôkazom tak ho uveď, ak nie, tak si potom ako tí neznámi zelení mužíčkovia na ukrajinskom Kryme, najprv putin že tam žiadny nie su, neexistujú, potom ich oficiálne a s pompou vyznamenal...

zelena.karkulka ( 11. srpna 2014 21:34 )

Mohl by mít soudnost a nebarvit si vlasy,vousy a xicht

itartas ( 11. srpna 2014 21:10 )

To je prča jak jsou všichni říční z toho, že Segal se na Baraky vyprdl a klidně si jel za Putinem. Moc dobře věděl co nastane a vůbec ho to nerozházelo a to se mi líbí a to si na něm považuji. Oni všichni nejsou z tamtěch při/posraní.

itartas ( 11. srpna 2014 21:05 )

jana...nemají zájem, protože nechtějí vidět pravdu, ta je totiž hořká!

itartas ( 11. srpna 2014 21:05 )

sar...tím zamindrákovaným bláznem myslíš Putina? Ty blbko je to velmi vzdělaný muž na rozdíl od tebe.

Zobrazit celou diskusi
Další videa