Dealer prodával drogy v policejní košili! Hlídku pozval i do svého pervitinového doupěte

Autor: dce - 
30. července 2014
10:17

Kdyby vám někdy policista nabízel drogy, nedivte se. Může to být obyčejný dealer v převleku. Jeden takový se totiž procházel po Praze 9 v noci na úterý. Přivolaní policisté se nestačili divit. Muž je dokonce pozval k sobě domů, kde drogy podomácku vyráběl.

Přivolaná policejní hlídka asi čekala všechno možné, jen ne doslovný obrázek nahlášené trestné činnosti. V ulici Veltruská se nocí prochází podivný muž středního věku, Na sobě má policejní košili a její kapsy jsou plné sáčků s drogami. A tak to opravdu bylo.

Dealer nebyl schopen prokázat se na místě průkazem totožnosti. Místo občanky z kapes tahal pytlíčky plné bílé krystalické látky a s absolutním klidem je odkládal na kapotu policejního vozu. Svou trestnou činnost bez skrupulí přiznal – prodával pervitin a doma ho i vyrábí. Hlídku do svého bytu dokonce pozval.

Po pár hodinách seděl muž na policejní stanici v želízkách. Tentokrát už bez košile. V tomhle horku mu možná pobyt v chládku přijde k duhu. Podle všeho si tam ovšem pobude – muž byl za různou trestnou činnost trestán již osmkrát. Navíc podle vlastní výpovědi sám drogy užíval už od roku 1995 – jeho denní dávka byla pes jeden gram, což je opravdu hodně. A ta policejní košile? Prý ji dostal od kamaráda.

sars ( 30. července 2014 12:11 )

 Jeho denní davka byla pes, jeden gram. To jako konzumoval psi a krystaly?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud