Nejtěžší tanečnice u tyče na světě: Lulu roztáčí 114 kilo živé váhy!

Autor: shp - 
30. července 2014
06:20

Je ohebná jako akrobatka, soutěživá i odvážná a rozhodně se před plným sálem lidí nestydí vyvalit své panděro! Lulu alias LuAyne Brown (29) z amerického Marylandu je nejtěžší tanečnicí u tyče na světě. Roztáčí na ní úctyhodných 114 kilo živé váhy.

Již při prvním pohledu na Lulu je každému jasné, že toto není typická tanečnice u tyče, která z vás chce vytáhnout co nejvíc bankovek v co možná nejvyšší nominální hodnotě. Lulu bere tanec u tyče jako umění, zúčastnila se dokonce již několika soutěží včetně Amerika má talent.

Lulu se tanci u tyče začala věnovat v roce 2006, poté, co po porodu ztratila veškeré sebevědomí. Pokusila se ho získat svůdným tancem a zabralo to. „Byly tam ženy všech tvarů a velikostí,“ prohlásila Lulu webu Metro.co.uk. Tanci okamžitě propadla a dnes se cítí skutečně sebevědomě.

„Není žádný pohyb, který bych nezvládla,“ říká hrdě baculatá maminka dnes již dvou dětí. Jen se podívejte na její pohyby a záhyby. Tahle ženská se kroutit u tyče skutečně umí, a to i s pupkem, za který by se nestyděl žádný český štamgast.

vrtajzub ( 30. července 2014 15:56 )

dandová , ty musíš mať vlčí hlad že vidíš Lulu. Neserse a nažer se !

dandova ( 30. července 2014 13:37 )

Ale no ták, Lulu, klídek.

dandova ( 30. července 2014 13:35 )

A taky štítná žláza. To by už musela být pandemie.

vrtajzub ( 30. července 2014 12:48 )

vrtajzub ( 30. července 2014 12:45 )

Tak ma teraz napadlo pri tom čítaní vašich príspevkov, zrazu vás mať pekne na monitore holých. To by bolo urite veľké prekvapenie, keby tí fujkári mali cez 9O kg. Ono sa dobre píše a fujkáááááá, ked vás nikto nevidí že ? tak si pofantazírujte, to trestné neni ! ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud