Žena z rodu obrů Amanda: Drtí muže za peníze!

Autor: Marian Balog - 
26. 7. 2014
18:15

Tahle dáma se svými 190 centimetry výšky a 127 kg živé váhy se v davu rozhodně neztratí! A co víc – muži ji zbožňují!

„Ve škole jsem dost trpěla, byla jsem šikanována, protože už ve dvanácti jsem byla větší než většina mých učitelů,“ říká trpce Amanda. Nejdříve to zkusila v modelingu, ale brzy jí byl svět módy příliš těsný. Pak jí ale někdo poradil, ať zkusí dělat »Amazonku«. V zásadě jde o to, že muži malého vzrůstu neváhají vysolit balík jen za to, že je pěkně »přidusí«. „V žádném případě ale nejde o sex, jsem vždy oblečená,“ vysvětluje obří žena.

Zbožňuje ji

Jeden z jejích největších obdivovatelů je Sergio Miranda, drobný mužíček vysoký pouhých 160 cm. „Strávili jsme nádherný den v parku, drželi jsme se za ruce a žertovali,“ říká zasněně. A nejpodivnější přání, které musela Amanda splnit? „Těžce nemocný klient mi nabídl 50 tisíc dolarů (zhruba 1 milion Kč - pozn.), abych ho umačkala k smrti. Samozřejmě jsem odmítla,“ uzavírá mohutná slečna.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vrahrychtar ( 28. července 2014 01:30 )

ty dva musi bejt majitele Plesku

dyskrymynacjia ( 27. července 2014 19:44 )

Ten prcek je kaparka voght a ta ženská je jentakjen vegeta, vidíte, jak je velitel debilů šťastný? Jako blecha v kožichu voght má vytříbený vkus...

deratizator ( 27. července 2014 11:14 )

Ale prd, má jenom 190, ten chlap je prcek, proto ta ženská vypadá jak Hulk.

zelena.karkulka ( 26. července 2014 22:41 )

Ty nohy

y1xcvbnm ( 26. července 2014 21:27 )

jsou horší ale co ty kozí nohy

Zobrazit celou diskusi
Další videa