Maminku zasáhl blesk, dívka přišla na svět císařem: Stále jí stojí vlasy elektřinou!

Autor: shp - 
19. července 2014
05:40

Byla to bouřka jako z hororu. Blesky rozsvěcely zataženou oblohu, hromy hlasitě burácely. Těhotnou Kendru Villanuevu zasáhl jeden z blesků. Aby lékaři zachránili její dítě, museli jí provést císařský řez v 38. týdnu těhotenství. Dnes roční Kimberly Gordon nejenže přežila a je zdravá, ale její tělo je dodnes plné statické elektřiny, až jí stojí vlasy.

Byl to drsný boj o zdraví matky a život nenarozeného děťátka. Kendru Villanuevu a jejího manžela Iana Gordona udeřil blesk, když se snažili při děsivé bouřce schovat pod strom. Iana zasáhl do ucha, přenesl se na Kendru a její tělo opustil výbojem na palci, který jí elektřina úplně sežehla.

Ian spěchal se svou milovanou ženou do nemocnice, aby zachránil svou nenarozenou dcerku. Kimberly přišla na svět předčasně, ale byla zdravá. „Každý říká, že je zázračné dítě,“ říká tatínek. Jeho dcerce stále stojí vlasy, protože jsou nabité elektřinou. Holčička je pro lékaře záhadou, ale kromě statické elektřiny ve vlasech je v pořádku.

zarazenyprd ( 19. července 2014 12:09 )

Debilní nadpis. Tam po původním el. náboji už nemůže být ani stopy.

diskutujici ( 19. července 2014 11:37 )

Tak jeste ze to nebyl chlapecek a stoji jenom vlasy

koko61 ( 19. července 2014 11:29 )

Ale holčička je krásná. Ať jsou rodiče rádi, že vše dobře dopadlo. Kdyby bylo na světě jenom tohle. Malé děti dneska mají zákeřné nemoci a to je daleko větší trápení pro rodiče.

sores ( 19. července 2014 10:43 )

Debil chlap, v bouřce pod strom se přeci nesmí!!! To ani jinak dopadnout nemohlo!

zaviracispendlik ( 19. července 2014 09:28 )

jako z filmu Bělásek

Zobrazit celou diskusi