Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Českem se prohnaly prudké bouřky: Vítr strhl v Praze střechu a déšť zaplavil divadlo

Autor: ČTK, luz - 
8. července 2014
06:55

V pondělí večer se celým Českem prohnaly bouřky, provázené silným větrem a přívalovými dešti. V centru Prahy vítr strhl střechu domu v ulici Na Poříčí. Voda natekla do prostorů pražského Divadla ABC. Tu museli odčerpávat hasiči. Naposledy přitom bylo divadlo zaplaveno vodou před šesti týdny. A bouřky nás budou sužovat i dnes.

Tropická vedra, která Česko sužovla od pondělního odpoledne, v podvečer vystřídaly bouřky a přívalové deště, provázené silným větrem. Ten v pražské ulici Na Poříčí strhl plechovou střechu. Na místo ji přijeli odklízet hasiči.

Ke kalamitě došlo i v pražském Divadle ABC. Po šesti týdnech scéna opět doplatila na přívalové deště a byla zaplavena vodou. Potopu museli odstraňovat přivolaní hasiči.

Další bouřky mají přijít dnes. Pozor by si měli dát zejména obyvatelé východních Čech, Moravy a Slezska. I dnes čekáme přívalové deště, místy i s krupobitím a silný vítr. Teploty se přes den budou držet mezi 24 až 29 °C.

czrus ( 8. července 2014 21:45 )

TAK TET TO JE OFICIALNE . REZU LIDI NA ORHANY .............. Obchodování s lidskými orgány na Ukrajině – remake Jugoslávie http://czech.ruvr.ru/2014_07_08/Obchodovani-s-lidskymi-organy-na-Ukrajine-remake-Jugo slavie-0305/

sova13 ( 8. července 2014 12:19 )

Chcípni ty czůzo v trapnejch modobílejch pruhovanejch šatech!

czrus ( 8. července 2014 11:27 )

DOKTORI V NEMECKU MAJI HODNE PRACI ! Ukrainski fasisty dodavaji lidski orhany do nemecka , rezu orhany na obidnavku s ranenych vojaku , pak te vojaki zakopavaji hde se da , bez papiru , stejne to bylo v Juhoslavii , hdis normalni zivi lidi rezali na nahradni dili , do EU a USA . stejne to tet jde na Ukraine vojaki Ukrainskoj armady honi do valki fasisty pravyj sektor , pak ich rezu na orhany ! a dodavaji do EU a do sveta ! HRUZA LIDI HRUZA CO SE DEJE na Ukraine .

kubajakub ( 8. července 2014 11:10 )

Tolik?

kubajakub ( 8. července 2014 11:10 )

Tak to je paráda, ach jo, ono nemůže prostě zapršet, klidně i "zalejt" jako dřív. Buďto jsou tropy a dusno jak blázen, nebo povodně, krupobití a přívalové lijáky a ničivé bouře.... je něco v nepořádku s touto planetou... Jak jsme si ji zničili, tak se nám to vrací. A obávám se, že bude hůř.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud