Siamská dvojčata konečně našla partnera: Láska v cirkusu na první pohled!

Autor: tp - 
5. července 2014
18:07

Ganga a Jamuna (obě 45) jsou siamská dvojčata. Celý život trávila noci pouze sama se sebou. Teď po 45 letech "samoty" konečně našla lásku. A rovnou na první pohled. V cirkuse, kde pracovala, se objevil nový zvukař a všechny tři strany měly hned jasno, že spolu stráví zbytek života. Na strasti, které prožívala dvojčata tak mohou nyní zapomenout.

Život na cestách s cirkusem není pro nikoho zrovna vysněný. Možná až na výjimky. Nicméně siamská dvojčata Ganga a Jamuna neměla moc na výběr. Jejich komplikovaný život však měl alespoň světlé stránky, když předváděla své umění ostatním lidem a sklízela potlesk. Ovšem práce nebo úspěch nikdy nemůžou vynahradit cit, kvůli kterému se v minulosti vedly i války - lásku!

Pomalu se začala smiřovat s tím, že život prožijí pouze společně bez někoho, s kým by prožívala šťastné chvíle a strasti, které život přináší. Nakonec se ale vše změnilo. I když už nejsou zrovna nejmladší, lásku nakonec našla. A kde jinde, než v místě, které jim až doteď přinášelo jedinou radost - v cirkuse.

Láska na první pohled!

Jednoho dne se u nich objevil nový zvukař. A dvojčata měla ihned jasno. Byl to muž, kterého by si - možná - chtěly jednou vzít a strávit s ním zbytek života. Nicméně doposud to pro ně byl jen sen, v realitu se nic takového nikdy nezměnilo. Tentokrát jim ale osud přál. "Od první chvíle, co jsem je viděl, jsem cítil, že jejich bolest je i má bolest," řekl Ahmad (36) o prvních pohledech na dvojčata. Nyní, po mnoha letech hledání a zklamání, tak konečně můžou dvojčata začít další kapitolu jejich života. "Obě jsme cítily, že je to muž, který by nás mohl milovat - a to se také stalo," uzavírají příběh Ganga a Jamuna.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

wimr.dan ( 6. července 2014 12:03 )

lepčí je vlézt na tohle, než na tu obludu co máš doma a říkáš jí manželka, pitomče

djaba ( 5. července 2014 21:59 )

Když už se jim příroda pomstila ,tak se jim vyvede alespoň ten expert.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud