Svérázný sběratel: Vyprodávám garáž! Zn.: Za 3,4 miliardy Kč

Autor: mb - 
30. června 2014
06:49

Angličan James Hull (53) je svérázný chlapík – za svůj život nashromáždil 540 aut a 450 z nich teď prodává. Podmínkou je, že je zájemce musí koupit všechny najednou.

Svá auta doslova miluje a každé z nich si pamatuje podle poznávací značky! Kolekce obsahuje obyčejného Peugeota 306 Diesel, ale i skvosty z roku 1919. O zájemce není nouze.

„Je to šílené, stále mě někdo uhání. Miliardáři v helikoptérách, investiční fondy, soukromí sběratelé. Ale já nechci, aby auta skončila v muzeu. Přeji si, aby k nim lidé měli přístup,“ uzavírá nadšeně Hull.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rentierskej ( 31. ledna 2017 16:39 )

tak to je masakr, nashromáždit tolik aut! ale je to parádní: luxusní kousky i obyčejné, které se najednou stávají neobyčejnými! všechny je má naleštěné, prostě krása! zajímavý člověk...

gabreta ( 30. června 2014 17:34 )

Kruci. Asi začnu hledat hangár a koupím to. Za takový drobný se to docela vyplatí!!

sheila16 ( 30. června 2014 14:33 )

Krásné autíčka ! Díky takovým bohatým nadšencům se uchovají pro příští generace, zatímco hnusní ZELENÍ EKOTERORISTI by je nechali sešrotovat. Nenávidím zelené idioty

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud