Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Jasno 11°C

Dítě (†6) spadlo do odpadní jímky: Na místě bylo mrtvé!

Dítě bylo po pádu do jímky na místě mrtvé.
Dítě bylo po pádu do jímky na místě mrtvé.  (Autor: Foto Blesk - Zbyněk Schnapka)
Autor: shp, ČTK - 
5. června 2014
20:40

Neuvěřitelná tragédie se smutným koncem se dnes odehrála v Úhošťanech u Kadaně. Navečer tam spadlo do odpadní jímky šestileté dítě, které se již nepodařilo zachránit.

Přivolaní lékaři již konstatovali u malého dítěte jen smrt. Nejevilo totiž žádné známky života.

„Policisté budou prověřovat, zda nedošlo k cizímu zavinění,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková. Více se k okolnostem neštěstí i s ohledem na věk oběti policie nebude vyjadřovat.

ciambella ( 6. června 2014 17:47 )

Ano máte pravdu neodpovídá to těmhle blbostem co tady píšou. Maly spadl do jímky o které nikdo netušil že tam je. Jen tady Blesk si to upravil tak aby to bylo zajímavější a rodiče vypadali jako ti nejhorší. Ale pravda je jiná. Nikdo netušil že tam číhá takové nebezpečí bohužel

ciambella ( 6. června 2014 17:42 )

Milá paní v dnešní době jak jde vidět lidi soudí a vidí jen to co se přečte v novinách. Ale aby jsi člověk našel aspoň trochu pravdy to ne. Lepší je třeba odsoudit rodiče. To dítě mělo sice šel let ale Kubíček jak se jmenoval ten chlapeček byl až moc chytré dítě. Ale bohužel nikdo ani obec nevěděla, že tam v těch místech je nějaká blbá jímka. Byla zarostlá trávou a tak to malé dítě nemohlo vědět že tam něco hrozí. Vy asi nemáte děti. Jinak každý normální člověk má soucit s takovou tragedii. Asi nevíte co je to bolest ztráta blízké milované osoby nešťastnou náhodou. Kubíčku odpočívej v pokoji a jeho rodině přeji upřímnou soustrast. Vy paní jana999 by jste se měla zamyslet nad tým co jste napsala !!

e.44 ( 6. června 2014 17:27 )

Právě jsem našla další informace http://chomutovsky.denik.cz/nehody/tragicka-nehoda-sestilety-chlapecek-se-utopil-ve-stare -odpadni-jimce-20140606.html Foto u článku neodpovídá skutečnosti.

e.44 ( 6. června 2014 12:30 )

Jsem stejného názoru. Mám právě šestiletého vnuka a ten se klidně někam rozběhne, když ho něco zaujme, nekouká pořádně na cestu....Zkrátka to chce takové dítě brát tam kde to člověk zná a ví že tam nebezpečný pád kamkoli nehrozí a nebo v neznámém prostředí si dítě řádně hlídat a "krotit" aby nelítalo jak bezhlavé a nelezlo kam nemá.

jana999 ( 6. června 2014 09:03 )

šestiletý dítě už by mělo mít rozum, vždyt už to chodí do školy

Zobrazit celou diskusi
Další videa