Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Šílený zachránce: Začal oživovat "mrtvolu". Byla to sádrová socha!

Autor: ljš - 
2. června 2014
09:56

Bezvládné tělo, bez známek života v ulici na Praze 6. Tak zněla hláška, kterou dostali policisté i záchranáři, kteří okamžitě vyrazili na místo. Tam ale našli pouze sádrovou sochu bez hlavy a muže, který se ji dokonce snažil oživovat.

Takový zásah asi pražští policisté, ani záchranáři nepamatují. V neděli odpoledne vyrazili k případu údajného nálezu mrtvoly v Karlovarské ulici v Praze 6.

Muž na tísňovou linku oznámil, že nalezl člověka bez známek života, a proto se mu zoufale snažil poskytnou první pomoc. Z marné snahy ho vysvobodili až záchranáři, kteří si na rozdíl od vyděšeného muže všimli, že tělo, nejenže nemá hlavu a jakékoli pokusy o oživení jsou tak marné, ale především je vyrobeno ze sádry.

Zdravotníci proto muži vysvětlili, že tep logicky nahmatat nemohl, a sochu předali policistům, kteří ji odvezli na služebnu, aby neděsila další kolemjdoucí.

ko.ko.tek ( 2. června 2014 17:38 )

se divím, že to ti četníci poznali, hledě na to, že tam byli i hasiči, tak jim to asi chvilku trvalo Takovýto článek může napsat skutečně jen někdo z kravína a to ty savce ještě urážím

majojo ( 2. června 2014 12:18 )

Tak takovéhle pde.lní akce ne nepodobné filmovým komediím bývalé NDR fakt přimějí občany, aby, když někoho najdou v bezvědomí nebo nedej bůh v krvi ležet, poskytli první pomoc nebo nedej bůh, třeba z vlastního mobilu za vlastní tarif zavolali záchranku.

naidka ( 2. června 2014 12:01 )

Zachránce zřejmě někde zaslechl něco o posmrtné strnulosti a myslel, že ji dokáže rozhýbat.

.vog.ht ( 2. června 2014 11:20 )

Pravda, měl jsem trochu naváto, spletl jsem si hlavu s pr.delí

marie60 ( 2. června 2014 11:08 )

 Ten chlápek musel být určo opilý, když nepoznal sochu..apríla přece už není.

Zobrazit celou diskusi