Dívka přežila řádění vraždícího panice: Bojím se, že zemřu! volala domů

Autor: pom - 
31. května 2014
10:53

Jako by se dvacetiletá Bianca de Kock znovu narodila. Vraždící panic Elliot Rodger ji při svém běsnění zasáhl celkem pětkrát - ona ale přežila. Její dvě přítelkyně, s nimiž v osudný den šla, takové štěstí neměly. Podle jejích slov se vrah při palbě dokonce škodolibě usmíval!

Ze zpovědi Bianky de Kock jde hrůza. Elliot Rodger, jenž se rozhodl pomstít všem ženám za to, že ho odmítaly, ji zasáhl celkem pětkrát, když zahájil své vraždící běsnění. Ona ale útok na rozdíl od svých dvou kamarádek naštěstí přežila. Teď se rozhodla o děsivé události promluvit.

Dvacetiletá studentka se právě vracela se svými dvěma kamarádkami, Veronikou Weiss a Katie Cooper, do dívčího klubu kalifornské univerzity, když je zasáhl roj kulek. Bianca viděla, jak její přítelkyně padají k zemi, když ji vrah trefil do paže a do hrudi. Ležela mezi umírajícími kamarádkami a první, co ji napadlo, bylo zavolat své matce.

„Byla jsem postřelena,“ řekla jí do telefonu. „Nevím, co se stalo. Je to šílené. Ale miluju tě. Tak moc tě miluju... Bojím se, že zemřu,“ popsala srdceryvný telefonát televizi ABC. Předtím, než Elliot Rodger stiskl spoušť, ho Bianka dokonce zahlédla. „Chtěl to udělat. Vypadal, že z toho má radost,“ vylíčila hororovou scénu. Vrah se dokonce usmíval!

V pondělí byla Bianca propuštěna z nemocnice a vrátila se k rodičům do Kalifornie. Semestr pravděpodobně na univerzitě kvůli tragické události nedokončí.

kobyla1 ( 31. května 2014 22:36 )

Pár takových úchylů leze i sem na diskuze - třeba uživatel tvain. Taky si nikdy v životě nevrznul.

k999 ( 31. května 2014 18:16 )

http://www.youtube.com/watch?v=-4CressilIo#t=31 Elliot Rodger - Lonely Vlog , Život je tak nefér.

victipictimusic ( 31. května 2014 17:45 )

Bohužiaľ máš pravdu.

daisies ( 31. května 2014 11:27 )

Je to dnes úchyl na úchyla

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud