Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Zemřel nejtěžší muž světa, který kdysi vážil 560 kg: Zabila ho příliš přísná dieta!

Autor: shp - 
27. května 2014
16:38

Usměvavý Manuel Uribe (†48), který se s morbidní váhou 560 kilogramů zapsal v roce 2006 do Guinessovy knihy rekordů jako nejtěžší muž světa, zemřel! Potýkal se totiž se zdravotními potížemi, které způsobila příliš přísná dieta.

Mexičan byl začátkem měsíce převezen do nemocnice. Trápily ho poruchy srdečního rytmu. Ty způsobily komplikace související s jeho přísnou dietou. Díky ní sice zhubl na asi 390 kilo, ale úbytek váhy mu způsobil právě další zdravotní problémy.

Uribe vydechl naposledy včera v nemocnici ve městě Monterrey na severu Mexika. Jeho tělo bylo převezeno na obří posteli ke kremaci. I když to bude pro mnohé k nevíře, v roce 2008 se Uribe oženil. Vzal si svou ošetřovatelku.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

garija ( 23. února 2015 19:35 )

FUUUUUUUUUUUUUUUJ!!! Že ti neni blbý, napsat něco takhle hnusnýho! Co kdyby jsi zhebnul sám, co? To už by ses tolik nesmál! Bože, taková ignorance! To jenom abys věděl, přihlásila jsem se na tuhle stránku jenom, protože jsem viděla tenhle nechutnej komentář a z ŽÁDNÝHO JINÝHO DŮVODU!!! Takže trochu se nad sebou zamyslet by možná nebylo tak úplně od věci! Vážně! Je mi z tebe zle!!! > !!!

Zobrazit celou diskusi