Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno -1°C

Kulturisti ze základky nejsou normální: Bratři (9 a 7) jsou nejsilnější děti světa!

Autor: shp - 
27. května 2014
15:25

Oba jsou školou povinní, ale co se posilování týče, nejsou nevinní. Rumunští bratři Giuliano (9) a Claudiu (7) Stroeovi mají s nabíráním svalů i přes svůj útlý věk větší zkušenosti než většina dospělých. A než by měli mít! Až budou dostatečně staří, chtějí se kulturistice věnovat naplno. Je ale jejich současná podoba vůbec normální? Děti takhle přece nevypadají!

Fotografie vypracovaného Giuliana již v minulosti obletěly svět. Chlapec získal díky na svůj věk nepřirozeně vypracované muskulatuře přezdívku Herkules. Spousta rodičů se ale zhrozila, když viděla jeho tělo. Jenže teď se na posilování se dal i jeho mladší bratr Claudiu. A oběma jde teď stejně dobře.

Jejich otec Iluian (35) se s nimi již jednou odstěhoval z Rumunska do italské Florencie, aby tam chlapce proslavil. Jenže jeho plán nevyšel a rodina se musela vrátit do své domoviny, kde otec znovu pracuje v továrně na šrotování kovu.

Bratři ale pořád posilují ostošest. Oba zvedají čtyřkilové jednoručky po dobu dvou hodin každý den! Navíc cvičí i kliky a sedy lehy. Za pár let z nich budou hromotluci, které nebude radno naštvat.

Je ale možné, že děti kulturistická výchova ovlivní jak fyzicky, tak psychicky. Devítiletý a sedmiletý chlapec by si měli hrát s autíčky, ne s činkami!

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud