Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Pohřbili mladičkou Ninu (†15): Dívka vyskočila z okna po pitce s přáteli!

Autor: shp - 
9. května 2014
14:16

Namísto bujaré oslavy narozenin zdrcující pohřeb! Přátelé a rodina se rozloučili s Ninou (†15), která vyskočila po pitce s kamarády z okna. Pro všechny zůstane navždy usměvavým sluníčkem, milovala život a kamarády. Nikdo by nevěřil, že se rozhodně pr sebevraždu.

Minulou sobotu se studentka Nina rozhodla opustit tento svět skokem z okna bytu v šestém poschodí domu v Novém města nad Váhem. Stalo se tak jen dva dny před jejími šestnáctými narozeninami.

S Ninou se včera přišli rozloučit její nejbližší. Nad rakví truchlili rodiče Radoslav a Erika, sestra Soňa i malý bratříček Miško. Mimo nejbližší rodiny přišli na pohřeb i kamarádi, spolužáci a učitelé.

„Slunce zpopelnělo a vzduch zčernal, když od nás navždy odešla naše Nina,“ prohlásil ve smutečním projevu ředitel školy Ján Hargaš. Farář v závěrečné řeči dodal. „Odešla od nás náhodou, ne, že by chtěla!“

To si také myslí i její přátelé. „Všichni jí měli hrozně rádi, nevěříme, že vyskočila z okna, byla to nešťastná náhoda,“ prohlásily kamarádky Ivana a Katka. Smrti Niny i nadále vyšetřuje policie.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

alenam ( 9. května 2014 22:37 )

Kdyby se mi to stalo, jako že to nehrozí, jelikož já své děti provedla bezpečně životem až do dospělosti, tak by moje bolest, moje zoufalství, můj smutek, to všechno by bylo tak obrovské že už by mi nic nemohlo víc ublížit a už vůbec by mě nezajímalo co se píše v bulváru.

benesatko ( 9. května 2014 22:06 )

Nebolo to len tak,to je pravda,teraz po jej smrti sa budu už pridavať reči prečo,ako,načo.ona si skutočnu pravdu vzala so sebou.to čo už sa teraz širi su domnienky.nešťastná láska.alkohol,drogy,tehotenstvo a pod.určite to tu nepišu normal ludia,take blbosti.a keby ste sa zamysleli ako by ste sa vy citili,keby sa to vam stalo a pisali to o vašej rodine a detoch

anka ( 9. května 2014 22:00 )

nevim jestli rodice o alkoholu vedeli ci ne, tudiz bych si nedovolila rici, ze rodicum to bylo evidentne jedno...

benesatko ( 9. května 2014 21:43 )

 zbožnujem reči tohoto típu,nikto z vás ju nepozna a už neviete čo tak uražate jej rodinu a ešte aj pletete total debiliny tipu bola tehotná?nič z toho neni pravda.ani to,že oslavovala narodky,ani to,že s nou kamarati vyskočili a už vobec nie to,že rodičom bolo jedno či ma vypite,alebo nie.drble media niečo napišu a vy komentujete ani neviete čo.

zwil ( 9. května 2014 18:11 )

Hm, tak nevím, co si o tom myslwet - v 15 letech už chlastala a rodičům to bylo evidentně jedno. Zase takový andílek, co z ní teď dělají, určitě nebyla...

Zobrazit celou diskusi