Muž vypil láhev vodky ve vlaku: Do Plzně dorazil se 4 promilemi!

Opilec (56) se válel po zemi. Neudržel se totiž na nohou.
Autor: zb - 
6. 5. 2014
23:24

Přijel vlakem do Plzně s pořádnou opicí. Cestou vypil celou láhev vodky a nemohl ani chodit. Muž (56) pak nadýchal čtyři promile.

Když vlak z Českých Budějovic zastavil na konečné na Hlavním nádraží v Plzni, opilec odmítal vystoupit. Ještě před tím byl vulgární na ostatní cestující a sprostě jim nadával. Železničáři tak zavolali městské strážníky.

Ti ho našli ležet ve vagónu. „Vedle něj se povalovala prázdná láhev od vodky. Jakmile se postavil na nohy, ihned se skácel k zemi. Prostě se na nich neudržel,“ uvedla Jana Pužmanová z ředitelství městské policie v Plzni. Z vlaku ho tak museli vyvést strážníci a odvezli ho na protialkoholní záchytku.

Tady se opilec podrobil dechové zkoušce. „Výsledek byl alarmující. V dechu měl 4,06 promile alkoholu,“ dodala Pužmanová s tím, že mužův opilecký úlet tak bude řešit přestupková komise.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

oxygene.p ( 6. května 2014 23:50 )

Cestovat s ČD , to je jen pro otrlý jedince , takže jestli byl pán slabší povahy , nedivím se mu , že se ožral , aby tu cestu nějak vydržel. Když už bohužel musím jet někdy vlakem a v nejhorší variantě s ČD , tak si koupím whisky a leju celou cestu , abych ten otřesný zážitek tolik nevnímal. Oni se otupí smysly a pak ten humus , špínu a aroganci od jejich zaměstnanců tolik nevnímáte. Zvlášt když si za střízliva uvědomíte , že vlastně ty zmr.dy platím ze svých daní.

Zobrazit celou diskusi
Další videa