Ivan Jonák si užívá jako zamlada: Zase brázdí ulicemi v kabrioletu!

Autor: Tomáš Lamberský - 
5. května 2014
05:20

Jako za starých časů... Ivan Jonák (58) si po propuštění z vězení užívá života. O víkendu se proháněl ulicemi Prahy v kabrioletu, jen nahé dívky chyběly.

Na svobodu, po odpykání 18letého trestu za zosnování vraždy manželky Ludviky, vyšel Jonák přesně před týdnem. Od té doby se snaží dohnat vše, na co za mřížemi musel zapomenout. Hned první večer vyrazil na striptýz, vychutnal si tequillu z dívčího pupíku a 18letou whisky.

Účet za večer činil 25 930 Kč (Blesk informoval). Hodinové orgie V sobotu si užil čtyřhodinový hodokvas v restauraci, objednal si pečené maso, ryby, mušle, chobotnici i suši. „Nám tam dávali jen vepřové,“ prohlásil o vězeňské stravě. Včera si dopřál centrem metropole jízdu v kabrioletu. Kopíroval propagační jízdy svého legendárního Discolandu Silvie, tentokrát bez nahotinek.

 

Kniha o Jonákovi je již v prodeji.Kniha o Jonákovi je již v prodeji. | archiv Blesku

Video Ivan Jonák si projížďku vo voze náležitě užil. - Facebook Ivana Jonáka

Zde si pochutnává na jiném jídle,než na které byl zvyklý ve vězení:

Video Jonák si pochutnává na pořádném jídle. Ve vězení dostával jen vepřové maso. - Facebook

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

voto ( 5. května 2014 18:29 )

ne nezávidím mu... jen by mě zajímalo ldo mu to platí, že by nějaký starý kamarád ze začátku divoké privatizace a proč, za co? že mlčel???

janka69 ( 5. května 2014 16:15 )

chvála bohu , že bez tých lacných š.....k , to je ale trúba

janejaneja ( 5. května 2014 14:08 )

Kde to žijeme ? Že se z kriminálních živlů stávají VIP osoby a je jich plný tisk a televize ?? OMG- tak to je masakr ! A není vám ho- pleskouni-i líto ? A co si ho takhle nastěhovat k vám domů- je vás tam jistě jako sr*ček a to by bylo, aby se mezi vámi nenašel jeden dobrovolník !!

tato2156 ( 5. května 2014 13:26 )

Tá Ostravská tlačenka Vám ale masíruje mozgy.

zlo. ( 5. května 2014 12:24 )

Užívám si to.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud