Sobota 22. ledna 2022
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
Oblačno, sněžení 0°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Pejsek se lekl koně a uvízl v kanalizační trubce! Vytáhnout ho museli hasiči

Autor: pom - 
1. května 2014
05:44

Majitelé rozkošného pejska z Kaliště si zažili pořádné drama! Jejich mazlíček se totiž polekal velkého koně a při útěku bezhlavě vběhnul do patnáctimetrové trubky. Ale ouha, ta na něj byla příliš úzká a on najednou nemohl tam ani zpět. Vysvobodit ho museli až přivolaní hasiči.

Čtvrteční rozpustilé hrátky se malému pejskovi málem nevyplatily. Tváří v tvář se totiž setkal s koněm - a dostal strach! Obrovské zvíře ho natolik vylekalo, že se otočil a bezhlavě pelášil pryč, aby našel úkryt, jenž ho před mohutným lichokopytníkem spolehlivě ochrání.

Za dočasné útočiště však zvolil zhruba patnáctimetrovou kanalizační trubku, která byla navíc zčásti zasypaná. To ho málem připravilo o život. Nebohý pejsek v ní uvízl - a nemohl se dostat ven! Pak začalo pravé drama.

„Krátce po deváté hodině ranní přijala linka tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o psovi,  který je uvězněný v kanalizační trubce v obci Kaliště,“ popsal Petr Svoboda ze středočeského hasičského záchranného sboru.

Z Říčan pak na místo vyjeli hasiči. Zjistili, že pejsek se dostal zhruba do dvou třetin délky kanalizační trubky, a jali se ho vysvobozovat. „Bylo rozhodnuto o vykopání otvoru, kterým se hasiči psa pokusí vytáhnout ven,“ řekl Svoboda.

To trvalo zhruba dvacet minut, snažení ale naštěstí bylo úspěšné. „Psa se podařilo nezraněného vyprostit a předat majitelům,“ zakončil Petr Svoboda. Ti si svého domácího mazlíčka převzali s obrovskou úlevou.

mortis69 ( 2. května 2014 05:08 )

Tohle je prd Na SČVK při kamerovým průzkumu kanalizace jsme natočili lišku v 200 mm platový trubce.Přiběhla ke kameře,otočila se prchala pryč.

vasek711 ( 1. května 2014 21:56 )

kiss my ass parazite 219, jak vidim tak te jeste nikdo neodprasknul.

andorea ( 1. května 2014 12:18 )

zkratik:

abyss ( 1. května 2014 11:16 )

První dvě věty ubohost třetí věta totální nesmysl

jana999 ( 1. května 2014 11:07 )

spíš je hrozný, jsou lidi proti domácímu násilí bezbranný a nikdo jim nepomůže. Každý viděl v přímým přenosu, že je týraná a nikdo nemohl zasáhnout a přitom se dobře ví, že tyto ženy to ze strachu nepřiznají. Poznala jsem to na vlastní kůži, taky jsem měla přítele, který byl super ale když se napil, tak z něho šel strach. Bála jsem se dokonce i zavolat policii, že by mě zabil než by přijela, takže jsem pracovala na tom, abych se ho zbavila bez úhony, přiznám, že jsem mu scháněla ženský a povedlo se, ale následky mám už nikdy s žádným chlapem žít nebudu

Zobrazit celou diskusi
Další videa