Soutěž o nejlepší školní tablo roku 2014: Vyhrajte 20 tisíc na maturiťák!

Autor: Redakce Blesk.cz - 
25. 4. 2014
06:20

Maturanti, pozor! Blesk poprvé pořádá soutěž o nejlepší maturitní tablo. Máte-li již vytvořené originální a nápadité tablo, sem s ním! Blýskněte se a vyhrajte 20 tisíc, ať můžete oslavit maturitu!

Období plné biflování a stresů je však třeba odlehčit a pořádně si užít také legrace a oslav. Dejte vědět světu, že jste již dospělí! Chcete, aby o vás vědělo více lidí než jen obyvatelé vašeho městečka, míjející výkladní skříň s vaším tablem?

Vystavte tedy vaše kreativní maturitní tablo na stránky www.blesk.cz a staňte se nejslavnější maturitní třídou Česka. Můžete vyhrát 20 tisíc korun a pořádně to pak roztočit! Fantazii se meze nekladou, ba naopak: ta nejoriginálnější tabla se zpravidla dočkají té největší publicity. Sledujte pozorně Blesk.cz a brzy se o soutěži, jejích podmínkách a pravidlech dozvíte víc. Těšíme se na vaše soutěžní příspěvky.

Jak bude soutěž probíhat

Soutěž o nejlepší tablo České republiky začíná již toto úterý 28. dubna. Od tohoto termínu až do 19. května se můžete do soutěže přihlašovat a vytvářet na našem webu soutěžní profi ly. Každé tablo i třída však může soutěžit jen jednou. Tablo může přihlásit pouze osoba starší 18 let, a to nejen člen třídy, ale i rodič nebo učitel. Hlavní cenu – 20 tisíc korun – vyhrává třída, jejíž tablo obdrží největší počet SMS hlasů. Celorepublikové SMS hlasování vypukne 20. května a potrvá až do 3. června, kdy budou zveřejněny výsledky.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa