Záhadná smrt krásné učitelky: Zemřela pár metrů od syna a přítele

Milena pravděpodobně spáchala sebevraždu.
Autor: tp - 
5. 4. 2014
08:21

Smrt krásné učitelky Mileny otřásla Slovenskem. Podle nejnovějších informací se zastřelila na záchodě, kde se předtím zamkla. Jen několik metrů od ní byl její přítel a malý sedmiměsíční syn. Jaké zoufalství donutí člověka toto udělat, když jsou nejbližší jen kousek od nej?

Na tuto otázku se snaží odpovědět policisté z Bratislavy. Milena S. (†36), která učila na střední odborné škole pro děti s postižením, se ráno naposledy rozloučila se synem, své matce odeslala fotografii malého a poté podle posledních údajů šla na záchod, kde se střelila do hlavy. Přivolaná policie a záchranáři konstatovali smrt a dům v centru Bratislavy uzavřeli.

Její rodina je z této situace zcela zdrcena. „Je to strašné. Ještě dnes ráno mi poslala fotku malého“, řekla její matka deníku cas.sk. Smrt Mileny nešokovala jen rodinu, ale také její kolegyně a studenty, které učila.

Před rokem nastoupila na rodičovskou dovolenou, aby mohla být s dítětem co nejvíce, ovšem do školy se plánovala vrátit. „Neměla žádné sklony k sebevraždě nebo deprese. Plánovala se do školy vrátit. Nemyslíme si, že by se zabila sama“, řekla jedna z učitelek školy.

Policie byla na místě kvůli sbírání stop šest hodin a až poté odjeli. Ovšem narozdíl od příbuzných a známých se kriminalisté přiklání k sebevraždě.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

evita5555 ( 15. července 2014 13:20 )

Jej priateľ je alkoholik a podvádzal ju kade chodil. Takže dôvody by sa našli.

an.manchester ( 5. dubna 2014 19:10 )

 mohl ji odstrelit jeji pritel,a naraficit sebevrazdu

lysohlavek02 ( 5. dubna 2014 14:38 )

=★Autor nejkvalitnějších komentářů★ ..jůůůůůůůů ta je tak "krásná" ..co je to za běhnu??

annael ( 5. dubna 2014 12:04 )

Žila na "psí knížku" s právníkem s kterým v 36letech měla dítě a zastřelila se u něho v bytě, kde v poslední době trvale žila a svůj byt i nadále vlastnila (snad i pronajímala), tak na finanční problémy to také nevidím..... Spíš mi tam z různých náznaků posbíraných v slovenských médiích vychází psychická labilita ale co za tím bylo skutečně......

e.44 ( 5. dubna 2014 11:48 )

Já už léta nevím, co to nějaká "sekce reklama" je. Stačí si zadara stáhnout adblock odpovídající prohlížeči který používáš a máš klid. Mít až takové finanční problémy, které by jí dohnaly k sebevraždě aniž by o nich někdo z rodiny věděl, je dost nepravděpodobné a finanční problémy stojej stejně asi jenom za pěti procenty sebevražd a většinou jsou kombinované s problémy dalšími. Z toho jak je napsanej článek a z toho co v něm všechno chybí, se dá těžko soudit o co šlo a jak to všechno bylo. Mě třeba ta její fotka připomíná jednu vyšinutou, so jela v plnej hrstech prášků i když k tomu neměla žádnej důvod ale to je jenom můj dojem a tady těžko zjistíme jak a proč k tomu skutečně u Mileny bylo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa