Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Supermáma ukázala ratolesti po 10 měsících: To jsou má paterčata!

Autor: shp - 
24. března 2014
05:03

Supermáma Alexandra Kiňová (24) skrývala posledních 10 měsíců svá paterčata před světem. Chránila je jako lvice, často se totiž setkávala s rasismem. Teď ale exkluzivně své děti ukázala Blesk.cz. A jak je vidět, miminka vyrostla jako z vody!

Ještě jim není ani rok, a už jsou z nich roztomilí bumbrlíčci, kterým lze těžko odolat. Alexandra i její přítel Antonín Kroščen (27) jsou na své děti právem pyšní.

Alexandra přiznává, že péče o miminka není žádný med. „Starám se o ně s přítelem, pomáhají moji rodiče a pak k nám chodí pečovatelky. Jsou tu jen v týdnu, o víkendech jsme sami. Ale ze zákona se nesmí dětí dotýkat bez našeho dohledu,“ řekla maminka Blesk.cz.

Naštěstí ji prcci neterorizují pláčem, jsou to hodné děti. „Pláčou málo. Jen občas, jedno začne a ostatní se přidají. To je pak křiku,“ popsala maminka řetězovou reakci.

Děti se narodily za velkého zájmu celého Česka. Šlo totiž o první paterčata u nás narozená. Bohužel se Alexandra brzy setkala s rasismem i obviněními, že se topí v penězích, kterými ji dotuje stát.

Rozhovor se supermámou naleznete v dnešním tištěném Blesku!Rozhovor se supermámou naleznete v dnešním tištěném Blesku! | Blesk - Martin Hurda

Video Matka Paterčat po operaci: Nesmí zvedat děti! - Tomáš Koníček, David Vaníček, Jan Jedlička. Hudba: Dan O by Danosongs.com

Další videa
Články odjinud