Opilý starosta žárlil na manželku: Postřelil ji po oslavě narozenin!

Autor: shp - 
17. 3. 2014
17:42

Starosta ze slovenské obce Višňové nezvládl svou chorobnou žárlivost a oslava 60. narozenin jeho švagra skončila tragicky. Opilý Jaroslav Bača (57) vzal zbraň a postřelil manželku Janu (50), která se bavila s jedním z muzikantů. Kulky jako zázrakem těsně minuly srdce.

Podle bratra postřelené starosta neskutečně žárlil. Na zábavě se měla bavit s muzikantem, což Jaroslava rozzuřilo k nepříčetnosti. Vzal svou legálně drženou zbraň a na Janu vystřelil.

V restauraci v obci Višňové se mělo slavit až do rána. Jana se ale rozhodla před půlnocí odvést domů svého postiženého bratra, o kterého se stará. Zanedlouho dorazil domů i Jaroslav, který jí začal vyčítat, že se příliš dlouho bavila s muzikantem.

Začali se hádat, načež vytáhl zbraň, namířil na manželku a dvakrát na ni vystřelil. „To je takové hovado, ten můj švagr, skoro mi zabil sestru,“ plakal bratr František. Zraněná žena se odplazila k telefonu a zavolala na tísňovou linku, kde nahlásila, že ji postřelil manžel.

Františka poté čekal na oslavě šok. „Policajti pro mě přišli na oslavu a řekli mi, co se stalo. Okamžitě jsem šel domů, a když jsem viděl zakrvácenou sestru, byl jsem v šoku. Jana mi ještě stihla říct, ať se za ní pomodlím, ať přežije,“ dodal František.

Jana naštěstí útok přežila. „Sestru operovali, naštěstí to nedostala do srdce, je už mimo ohrožení života. Doufám, že ho zavřou na doživotí,“ řekl František. „Stále ji pronásledoval, žárlil na ni, i když si s někým jen povídala,“ dodal.

Policisté starostu zatkli. Z dechové zkoušky zjistili, že byl silně opilý. V krvi měl 1,71 promile alkoholu. Za postřelení manželky mu hrozí vězení 20 až 25 let.

Doporučujeme
iq_tester ( 18. března 2014 09:51 )

Průměrná výše IQ občana České Republiky je 106.77 bodů. Zajímalo vás někdy jak vysoké je přibližně to vaše? Pokud ano, tak neváhejte a vyzkoušejte si jeden z našich IQ testů! Více informací a samotný test naleznete na této adrese: http://zjistete-sve-iq.okamzite.eu Hodně štěstí a správných odpovědí!

nezmarm ( 18. března 2014 02:29 )

nezmarm ( 18. března 2014 02:29 )

Kdyby to nebyla tak smutna pravda, tak bych se tomuto vtipu fakt zasmal. Ani palec nahoru k tomu nesedi. Bohuzel, mate pravdu, bravissimo.

amplituda ( 17. března 2014 23:42 )

mám to vyzkoušené, vždy žárlí chlap, který si nevěří, protože ho má malýho

bravissimo ( 17. března 2014 22:29 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa